Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678435 razy)

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
@Amal_68 - bojówki męskie? No chyba 1. jak się ma 15 lat (wtedy sam miałem na nie fazę :P ) 2. słuchamy / gramy / należymy do COBHC (google jak ktoś nie kojarzy :headbang: ). Niemniej przyznaję, bojówki/skejty są wygodne i praktyczne fhui. I trochę ;) Zresztą sam jedne mam...

...tzn. skejty, bo bojówek chyba bym już nie zdzierżył ;D
Serio przywiązujesz wagę do takich rzeczy. Jeszcze w przypadku spodni, które wyglądają bardzo zwyczajnie.

1. Bojówki są spodniami.
2. Są wygodne.
3. Mają dużo pojemnych kieszeni, dzięki czemu ułatwiają życie. Do tych kolanowych się zmieści porządna buła (nie trzeba za każdym razem wyciągać, żeby zrobić dwa gryzy), albo nawet i książka (odpowiedniego formatu).

I co więcej ma tak naprawdę znaczenie? Teraz wszyscy przejmują się byciem poważnymi ludźmi, dobrymi ludźmi, porządnymi ludźmi, przykładnymi ludźmi, normalnymi ludźmi - rzeczami zupełnie nieistotnymi.

Jakieś półtorej roku temu jeden z naszych wykładowców został zapytany, czy wymaga stroju galowego na egzaminie. Zareagował wyjątkową wesołością i odpowiedział, że on w stroju galowym, to chodził tylko na egzamin z wojska. Sam wielokrotnie na egzaminy w bojówkach przychodziłem i nawet najwięksi formaliści nie byli tym w żaden sposób zrażeni, a na same wyniki egzaminów też to nie wpływało. I nie, to nie były tylko dobre wyniki.