Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677462 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nawet nie wiem czy mnie to bardziej szokuje czy wkurwia. Ale jednak nie, wkurwia...

Mianowicie kończy mi się umowa w t-mobile (nie będę ściemniał i napiszę jaka sieć) i znalazłem fajną opcję, czyli połączenie dwóch numerów w jeden abonament - jeden mój, drugi Żony Mojej. Myślę sobie - nic prostszego - mój i tak jest w abonamencie, Jej zarejestrowany pod osobę w TakTak. I teraz:

1. zrobię to w salonie - przeniesienie numeru 5 dych, telefony jakie mnie interesują ca. 4 stówy. LoL kurwa WUT? Po 15tu latach bycia w waszej sieci mam nadal sponsorować tych, co to przyjdą, wydoją was korzystając z promocji dla nowych użytkowników i spierdolą przy pierwszej okazji?
2. przez stronę - telefony po 10-100zeta, fajnie, ale przenosin się zrobić nie da. Nie i chuj. Pytałem, sprawdzałem. To znaczy da się...

... przenosząc numer z TakTak do innej sieci, a potem wracając. Tak mi powiedział pan konsultant t-mobile w nagrywanej rozmowie telefonicznej. No cóż, skoro sama sieć po 15 (powtarzam: piętnastu kurwa) latach comiesięcznego płacenia im haraczu ma mnie w dupie i sama wysyła do konkurencji, to chyba najwyższa pora pokazać



Ciekawe co będzie jak im dam do ręki pisemne wypowiedzenie, że nie chcę kontynuować współpracy. NC+ dopiero to otrzeźwiło.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.