Autor Wątek: Combo do nó metaló w drop C (niżej też), zwykłego metalu, red hotów oraz acdc  (Przeczytany 17908 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Czy ten marshall to jest ten AVT jechany na wszystkich forach? Z serii valvestate znam tylko dwie pierwsze, z AVT nie miałem kontaktu, a zniechęcają mnie jego marne recenzje. Możesz coś więcej o nim napisać?

A co do Attaxa, jaki ma czysty kanał? I jaki charakter przesteru? Brzmienia takie vintage, acdc itp. to fajnie gra? I jak ciężki przester w tym się sprawuje? Oczywiście i tak ogram nim cokolwiek kupię, ale chciałbym wstępnie wyrobić sobie jakieś pojęcie.

http://allegro.pl/item579346658_highes_kettner_attax_100.html - ktoś coś powie o tym?
To jest stary Attax,miala lampe na preampie i widac ze swoje juz przeszedł,ograj te piece sam jezeli masz mozliwosc. Gadac jak co brzmi to troche bez sensu dla mnie. Jezeli lubisz charakterystyke Marshall'a to powinien ci podejsc ten avt tak mysle a attax to co innego jednak. Wypierd,fajny clean i crunch i przester taki ze nie mam pytan. Ale nic Ci nie polece bo spoko brzmienie to subiektywna opinia. Stestuj,wtedy tylko bedziesz mial pewnosc ze pieniadze nie wyrzuciłes w błoto. Pozdro
A jeszce powiem tak,to ze cos jest lampowe to wcale nie znaczy ze musi byc super extra,ma brzmiec a co generuje to brzmienie to juz mniej mnie obchodzi. Ja miałem dwie pełne lampy i wcale nie powiem ze to najlepsze piece jakie miałem bo były lampowe. Kwestia subiektywna jak mówiłem,ja tam celuje np. teraz w cyfry "hybrydowe" bo mi sie to podoba i mnie kreci i w dupie mam opinie innych na ten temat  :-*
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2009, 23:55:21 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
59 Odpowiedzi
34326 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 18:45:50
wysłana przez BartekL
13 Odpowiedzi
12369 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2008, 19:55:21
wysłana przez johnny_ibz
6 Odpowiedzi
2649 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2010, 14:29:11
wysłana przez tomus
14 Odpowiedzi
4941 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2009, 13:15:13
wysłana przez zuraw
0 Odpowiedzi
1697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2013, 23:44:17
wysłana przez Art