Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410267 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Z własnego doświadczenia, jak się nie szuka wymówek i działa, nagle znajdują się i ludzie chcący współpracować i sprzyjające warunki. Na przykład na uczelni ostatnio dostałem bardzo duże wsparcie w załatwieniu formalności, żebym mógł zacząć badania nad wielowarstwowymi kompozytami polimerowymi z pamięcią kształtu, przez to, że z innym projektem szukałem współpracy w inkubatorach przedsiębiorczości, udało się nawiązać współpracę z prywatnym ośrodkiem naukowym, dzięki czemu staramy się o grant z NCBiRu na wdrożenie technologii sezonowania drewna na skalę przemysłową w kwocie sześciocyfrowej i to nie z jedynką z przodu, na co sam nie miałbym szans. A jedyne, co dostałem od rodziców w tym temacie, poza wychowaniem, to możliwość dobrej edukacji. Oboje są nauczycielami, więc ani firmy, ani mieszkania mi nie kupią ;) średniej krajowej nie ma, dopóki nie będzie grantu, mimo, że już na 3 roku. ;) Za to póki co, mam 95% udziałów w opracowywanej technologii, co jest dla mnie zdecydowanie cenniejsze :)