Autor Wątek: Problem z Allegro  (Przeczytany 9456 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Problem z Allegro
« Odpowiedź #25 30 Paź, 2014, 19:43:50 »
Na razie mu złożyłem w/w propozycję, poczekam spokojnie co odpowie. Serio nie chce mi się o to dochodzić, i nawet poszedłbym na rękę, ale dobiło mnie podejście - najpierw nic się nie odzywał (nawet przed kliknięciem aukcji, co dla mnie jest totalnie niepoważne, tak to sobie mogę struny kupić a nie koła do auta), potem jeszcze napisał po dwóch dniach że "ma nadzieję że dostanie koła w takim stanie jak na zdjęciach" (jakbym je miał zniszczyć celowo?) a potem ten tekst z dupy o przelewie.
No i jak wspomniałem - znajomy czeka ze szmalcem w ręce, gdyby się zwolniło. A sprzedając osobno opony a osobno felgi wyjdę jeszcze ze stówę dodatkowo na swoje.

W ogóle co ciekawe, konto kupującego jest niby prywatne, ale robi zakupy na firmę (sprawdziłem na allegro i pogrzebałem w góglu), handluje systemami alarmowymi, robi instalacje elektryczne, takie rzeczy. Więc nie jest to byle dzieciak, powinien czytać to co mu napisali, a wcześniej zadać pytanie. No ale widać "to jest trudne".
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.