Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411070 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6425 16 Paź, 2014, 08:21:39 »
.... madrośli ludowe :P
I napiszę raz jeszcze, bo chyba faktycznie niektórzy mieli pod górkę i przegapili lekcje czytania ze zrozumieniem - byłem w tak samo pozytywnym szoku po meczu z Niemcami jak wy wszyscy. Po czym na meczu ze Szkocją przecierałem oczy ze zdumienia, tyle tylko że zamiast pieprzyć "no jakże to było możliwe, przeca Niemcom dokopaliśmy!" albo "ważny jeden punkt niż wcale" (a powinno być "czemu jeden jak powinny być trzy z palcem w dupie") to pomyślałem "i znowu tak samo jak zwykle". I szkoda mi tego, bo na fali tej radości po 2:0 powinniśmy naprawdę zrobić o wiele więcej.

Aha, w temacie:

http://www.tvs.pl/informacje/wypadek-w-czestochowie-4-osobowa-rodzina-potracona-na-pasach

Przez to samo przejście dla pieszych przechodziłem przez -naście lat :o I od zawsze się mówi że jest niebezpieczne, i nikt nigdy nic z tym nie zrobił.

Widzisz cała ta Twoja wyliczanka nie tyczyla piłkarzy tylko naszych narodowych przywar  i tego, ze nie potrafimy, nie mamy zrozumienia ale i tak wszystko wiemy najlepiej od polityki po piłkę.
Co do meczu ze Szkocją to przy tym co napisałę widzę, ze tak jak i nam zarzucasz, sam także z nami chyba chodziłeś do szkoły po górkę, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.
I dalej tylko potwierdzasz, ze nie miałeś doczynienia z uczestniczeniem w zawodach, bo nie dopuszczasz myśli o tym ze są spadki formy, przetrenowanie, itd itd. No ale narzekaj sobie dalej, tyle ze to zdrowiu szkodzi ;)