Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411088 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #6400 12 Paź, 2014, 08:12:40 »
Cytuj
Ej, no kurwełe, to jest szokujące, jesteśmy w rankingu FIFA niżej od Burkiny Faso i Wyspy Zielonego przylądka, a wklepujemy mistrzom świata 2-0.

Jest takie powiedzonko o ślepej kurze ;)

Sukces jest oczywiście gigantyczny, ALE pojedynczy. Żeby nie było tak jak zwykle, że potem pogubimy punkty z jakimiś łajzami i będą tradycyjne "mecze o wszystko" które równie tradycyjnie przepierdolimy. No i ta Burkina Faso nie wzięła się znikąd, poziom ogólny reprezentacji jest żałosny, i żeby ta jedna wygrana nie zamydliła wszystkim oczu. Bo będzie jak z Brazylią kilka miesięcy temu, gdzie potrzeba było ostrego wpierdolu z tymi samymi Niemcami, żeby pokazać jak głośno rzeczywistość skrzeczy.

Niemniej, sam jestem w szoku :D Akurat skończyłem oglądać "Liberace" korzystając z odkodowanego weekendowo HBO, przełączyłem na mecz, a tam po chwili pierwszy gol :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.