Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680601 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Zanabyłem sobie na aukcji tani basik. Wysłałem szmalec, wstępnie uzgodniłem kiedy gość ma wysłać paczkę (bo wiedziałem że mnie nie będzie) i wsio okej. Czekam, czekam, w końcu napisałem kiedy się spodziewać przesyłki. No i dostałem odpowiedź - cytat dosłowny z maila:

"Przperaszam za zwłokę z odpowiedzią- jest to spowodowane moją pracą- realizator dźwięku, wiąże się to z ciągłymi wyjazdami"

To ja już chyba wiem skąd te dowcipy o akustykach :facepalm: :D

Niemniej dziesiąty dzień od aukcji minął, paczki nie ma, a ja za kilka dni jadę na robotę, potem zaraz mam przeprowadzkę, potem znów jadę i ogólnie jestem w rozsypce. Odwoływać aukcji nie chcę, bo kupiłem to co chciałem za tyle za ile chciałem i mieć to też bym chciał ;) ale jednak mnie to kurwa kusi...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.