Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1751530 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8800 08 Sie, 2014, 22:00:08 »
O ja pierdolę mać chyba dzisiaj dzień z dupy maksymalnej ale tak od początku:

1) Na 99,9% sprzedałem swojego ukochanego paskudka (wyrób p. Fatygi) i to dla dobrego znajomego ;D

2) Kiedy to opijaliśmy sobie na naszej starej miejscówce dogadanie wymiany towar for cash dostaliśmy mandat za picie z miejscu publicznym (gimnazjum kurwa jak się patrzy) ALE KURWA NA 2!! Normalni policjanci i nawet z uśmiechem na mordach z tego wyszliśmy bo po te 50zł teraz kiedy obaj pracujemy jesteśmy w stanie wyłożyć 8)

3) Widziałem na swojej zajebanej uliczce wewnętrznej ( jakieś 3(??) metry szerkości i auta z obu stron) KURWA DOROŻKĘ - bo weselie zajechało

4) A wczoraj nie dosyć że wpłynęła wypłata za mój staż w banku (przez który zapisałem się na siłkę :D ) to jeszcze kable doszły i po dzisiejszych testach jestem zaintrygowany bowiem jest różnica - subtelna ALE obaj słyszeliśmy :)

No po prostu miód malina plus moja :love: jest na tyle ogarnięta że obiecała mi pomóc wypierdolić po grillu z chaty wszystkich żebym mógł się w końcu wyspać i na spokojnie z Nią wypić winko :) Żyć kurwa nie umierać i oby tak dalej :headbang: