Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1751573 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8800 08 Sie, 2014, 21:33:00 »
1. siedzę z Żoną w Częstochowie, wróciliśmy z wizyt rodzinnych na których się uśmialiśmy jak pojebani :D i ogólnie jest relax i zajebiaszcza atmosfera, może jutro skręcimy grilla. Na takim murowanym, porządnym grillu z ławeczkami, a co!

2. zmówiłem się ze znajomym z club106 na ostateczne poprawki i strojenie silnika na przyszły tydzień, części na wymianę albo mam (krokowiec za półdarmo, cewka na sprawdzenie za darmo) albo mieć będę (fabryczne świece do franc, okazało się że są w sklepie kilka minut ode mnie) ;)

3. zdjąłem dzisiaj lakier z Corta C5H. Nie dość że był z ciastoliny, to jeszcze grubości bibułki, więc zlazł szybko i sprawnie bez ingerencji urządzeń elektrycznych - klocek, papier i wsio. No i się okazało, że ten mahóń / mahą / machoń (nie wiem co dokładnie, ale na mahoń toto nie wygląda :P ) jest na tyle fajny, że chyba sobie zostawię taki top. Tylko podkreślę rysunek czarną bejcą, dam klar i... późny Gierek rulez :D

Focie rzucę jak się ogarnę, na razie mam robione nie swoim aparatem na nie swoim kompie ;)

PS. lwronk - chyba naprawdę ci kurwa tego basu nie sprzedam :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.