Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681140 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
To, że nie zgadzam się z wykładnią mojej uczelni - która krzyknie Hura USA, Ble dla Rosji i Ukraina brat.

Czytałem książki, obserwuje Świat. Tylko debil akceptuje to co przekazują media. Jeśli uważasz, że Hameryka jest krajem dobroci, wolności to proponuje wyprowadzić się tam. Przewertuj książki historyczne, nie podręczniki bo one uczą głupoty - np. że nagle hurr durr ruscy zrobili się silni i nas gnębio. Skurwysyny dziejowe, co? :D Biedną Polszę gnębią.
Rosja i Ameryka... z resztą, pierdolę, nie będę się produkował dla Ciebie, skoro tak tego nie zrozumiesz, bo masz swoje klapki na oczach. Dla Ciebie wszystko jest dobre i złe, jedni są paladynami, drudzy czarnymi rycerzami. Ten dobry nie może mieć nic za uszami, a jeśli ma to nie może mieć więcej niż ten zły, bo rachunek wypada blado.

Dobrze, chcesz zreformować moje myślenie, które tak bardzo nie pasuje do głównego nurtu, ba ja MYŚLĘ i wyciągam wnioski, które nie są koniecznie miłe dla ogóły, to powie waści jedno - furda z Tobą, idź oglądać telewizje. Głupszymi lepiej się steruje.
Ja wiem, że w Polsce system szkolnictwa jest do dupy i wyprodukował Ciebie. Z historią zatrzymałeś się na bank, swoje poglądy opierasz na chwili i tym co inni/media powiedzą. Krzykną Ci kurwa, że Putin latającą owcę z Wormsów posłał aby zestrzelić samolot z ludźmi, bo podadzą to polskie czy zagraniczne media - uwierzysz.

Pozdrawiam, jedyną pomyłką genetyczną możesz zaobserwować w lustrze. A teraz idę na piwo, spłukać smród takich ignorantów jak Ty.

Nie mam więcej pytań. Sorry Gveir, ale właśnie argumenty, które przedstawiasz, świadczą albo o tym, że nie do końca masz pojęcie na temat historii nowożytnej i współczesnej, lub po prostu właśnie starasz się wyciągać wnioski w sposób hipsterski, czyli stosując logikę odwrotną, zwaną także kobiecą w niektórych kręgach ;)

Stany mają sporo za uszami, to jest jedna z niewielu rzeczy, co do których się z Tobą właściwie zgadzam. Tyle tylko, że;
1. Ruscy, jak pisali choćby Commelina i Wrobelsparrow jest mimo wszystko jedną z gorszych alternatyw, które są w zasięgu. Dlaczego, zapytasz? Ludzie dalej bardzo bardzo źle wspominają hitleryzm i działania armii niemieckiej w 30's i 40's. Ok, zginęło około 6 milionów ludzi. Tyle tylko, że w tym samym czasie, choć rzeczywiście do 52, więc było trochę więcej czasu, w Radzieckim Sajuzie zginęło wg różnych danych między 20-55 milionów osób. Ale, jak mawiał wujaszek Stalin, to zapewne tylko statystyka (z czego około 1/3-1/2 z głodu, w porównaniu z czym gazowanie jest jak pobyt w spa)
2. Ekipa rządząca USB to owszem, osoby wychowane na bbq, coli scooby doo, więc co mają we łbach to ich, ale pomyślmy chwilę... Obama jest osobą z wyższym wykształceniem po stosunkach międzynarodowych i politologii. A jak się za bardzo rozhuśta, to mogą go zawsze zdjąć ze stołka. Kim jest Vlad Putin? Poza tym, że nieformalnym carem Federacji Rosyjskiej i byłym agentem KGB ofc. A KGB przejęło metodologię działań, lekko jedynie lekko odzwierzęciło metody stosowane przez CzK. Nie wiem, czy postać niejakiego Feliksa Dzierżyńskiego budzi u Ciebie jakiekolwiek skojarzenia poza marką orzeszków ziemnych nazwaną od jego imienia. Niemniej jednak Krwawym Feliksem nie nazywali go tak z powodu stygmatów.
Tutaj możesz sobie poczytać trochę więcej na ten temat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Dzier%C5%BCy%C5%84ski

Odnośnie metod działania gospodarki w ZSRR, które także specjalnie się nie zmieniły od tamtego czasu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolektywizacja_w_ZSRR
I samych skutków tego typu rabunkowej gospodarki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_g%C5%82%C3%B3d_na_Ukrainie

A dlaczego USB jest lepszą opcją? Przyczyna jest bardzo prosta. Nie graniczymy z nimi, więc nie będą zainteresowani raczej anschlussem naszych terytoriów, czego nie można powiedzieć o Rosji, to jest pierwsze primo. Zasobów nie mamy, więc misja pokojowa też się nie opłaca, a szkoda, bo może by w końcu ktoś zrobił porządną infrastrukturę, tak, trudne słowo, w tym kraju.

Czekam na Twoje sensowne racje.