Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 45226 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oto to, kolega mnie wyprzedził.  Edyta : Tzn kolega wyzej ;)
I tak jak prosiłę by zamknąć temat my vs mayo, tak tutaj dopóki nie bedzie domysłów pomówien tylko normalna rozmowa, nie widzę powodu alarmować modów i spierdolić im łikęd , no chyba ze sie bedą dobrze bawić to zapraszamy serdecznie ;) Na fejsie przerabialiśmy godziny szczerości to i tutaj damy rade.
@Dmaligator nie ma za co przepraszać,  problem polega na tym ze kolega klient jest absolutnym detalistą chyba wiekszym od mondomg blackiego i bacia ( jak oni mnie czasami wkurwiają ;) ) i ten połysk i mat został IMO rozdmuchany do takich rozmiarów które IMO ni jak sie nie mają do stanu faktycznego ale nie mozna odmóić prawa klienta do takich problemów. Tyle ze niestety BKP ma taki styl i powtórzę w swej najlepszej wierze i wiedzy, nawet nie pomyśałbym o reklamowaniu tego w BKP, szybciej sam bym to malował dla "świetego spokoju" gdyby to budziło nasz niepokój. Mieliśmu już takie ich pipaki gdzie absolutnie robiliśmy nasz correct ale to dotyczyło 8 strunowych open które jak wielu z Was wie są klejone i czynnik ludzki był tam zbyt mocno widoczny.

Co do jesionu, tak uważamy ze nasz jest ciekawszy. Bagienny to moda i jest  lżejszy i trudno jeśli koleś chce zapłacić 10 tys  i żada bagiennego odmówić mu tego. Czy zażądałeś zmiany lub fogle bagiennego? Ponad to bagienny nie piaskuje sie tak fajnie nie pozwala na takie cuś jak Ty masz. Kazdy z tych piaskowanych był z naszego jesionu.  A nie odpowiadałem bo zwyczajnie trzeba było to sprawdzić raz uleciało raz uznałem ze robisz sobie jaja a ton twoich pw jaki był dobrze wiesz.  Później niedowierzałeś ze to jesion bo ma proste słoje, tak czasami miałem wrazenie ze sie nudzisz i robisz sobie jaja.

Kurwa miałem konczyć tutaj dyskusję, ale chyba sie nie da.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 21:46:36 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny