Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 45220 razy)

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73

...Co do odpowiedzi uj wi , dobrze wiesz ze ilośc Twoich Pw czasami wychodziła po za zakres mojej percepcji. Binding z założenia robimy to była oferta pozbawiona pewnych walorów castomszopu i dobrze o tym wiedziałeś. Pokazalismy deski mowiliśmy co i jak.

Powtorze bo może umknęło, jesli czujesz sie oszukany i chcesz anulować transakcję odeślij nam gitare.
Jeśli chcesz korekt to odeślij ją
Za kazdym razem na nasz koszt .
Na tym koncze tutaj dyskusję, moje PW i e-mail znasz.

Tak Jarku, wiem, że odrywałem Cię często od roboty. Dzięki jeszcze raz za wyrozumiałość i odpisywanie. Co do castomów, to myślę, że sam palisander to chyba mniej roboty niż palisander i tego niewiadomego pochodzenia polimer syntetyczny w mojej Paprotce?.. A deski mojej to nie pokazałeś od razu i po męczydupowych zapytaniach w końcu powiedziałeś co to za jedna i zapewniłeś, że będzie ok.  I nie, nie oddam jej. Pokocham ją. Później. Sam se ją wyreguluję i poprzyklejam co trzeba. Możesz oczywiście uważać, że to coś osobistego ale tak nie jest.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny