Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410708 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Nawet jeżeli mój przyszły kiedyś tam dzieciak będzie homo no to kurwa trudno, nie takie rzeczy się zdarzają byle zdrowie było - ta mantra jest dla mnie wyzwoleniem.

Nie masz pieniędzy? Idź kurwa zarób
Nie masz zdrowia? Chuj z marmoladą



Co do sprawy ViKa i Mishy "MąSiura" - no cóż, cenię talent ViKa i jego wyroby, ale poglądów ni chuja nie poprę, nie znoszę homofobii - dla mnie jest to jednoznaczne z zamkniętym, troszeczkę (bez urazy dla nikogo) głupiutkim umysłem. A Misha - no cóż dał oficjalne oświadczenie, a że oczekuje gitary za którą zapłacił i na nią czekał... Nie dziwię się ani trochę, a teraz ViK sobie jeszcze bardziej podcina skrzydła, bo Misha i tak zakończył sprawę już jakiś czas temu, a teraz ViK sam to rozdmuchuje i kontynuuje antyreklamę swoją, bo nie swoich produktów.

Przykro się robi, że z tak błahych powodów ludzie się do siebie rzucają, jeszcze tak tylko nadmienię - nie przeszkadzają mi homoseksualni ale tzw. przeze mnie "pedały" czyli wszystkie parady i wciskanie ludziom ich poglądów do mózgu jest jak wpychanie czopka dla nie mogącej się bronić osoby, dlatego
Homoseksualizm i Biseksualizm - wyjebane, niech będą nie przeszkadza
Parady gejów - wypierdalać mnie stąd

To co do moich poglądów, i serio troszkę otwartości umysłu - to pomaga przy robieniu muzy ;)