Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410586 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bulb tej gitary nie dostał i odwołał swoje zamówienie. Nie wiem, jak z promocją, ale gitary Vika promował już od jakiegoś czasu poprzez posiadanie, fotki, plejsru itd. chcąc nie chcąc, więc teraz nie dziwne, że chce się od tego syfu odciąć.

Mię szokuje to jak Bulba MąSiur próbuje wypłynąć jeszcze bardziej na lotnym ostatnio temacie Vika.

Zarzewia jej nie znam, nie wiem od dokładnie jakiej wypowiedzi Vika wszystko się zaczęło. Ale uważam, że kłapanie o tym aż do wyrzygania to już przesada.

Przecież to Vik wrzucił screen tej konwersacji u siebie na oficjalnym fanpejdżu? Misha wygłosił raz oświadczenie i poza tym nic.

Wczoraj na Agrykoli stała sobie grupka takich dosyć młodych łebków. I nagle 2óch z nich jak nie pójdzie w ślimaka! Ja myślałem że zastrzele na miejscu! Kurwa, tyle dup na świecie, takie sztuki na juwenaliach a oni się będą po jajach (czy co oni tam mają) macać?! :/... gdyby nie to że wyglądali na +-15 lat to przystąpiłbym do szturmu, bo na jebany byłem i wszystko mi yolo. No i dlatego uważam że VIK w tym co mówi (a mówi na luzie), ma racje. Ja rozumiem wolność przekonania, jakieś tam kurwa prawa, cokolwiek... ale jak ja poczuję że chce kogoś zabić? I będę to usprawiedliwiał czymś tam? Nie bałdzo nie? Nie rozumiem natomiast co mają headlessy do tego.

Pewnie trollujesz, ale ja jak widzę takie sceny, to się po prostu cieszę, że ludzie potrafią znaleźć w tym nieprzyjaznym świecie szczęście i im z tym dobrze. Zdecydowanie wolę "ślimaczących się chłopaczków" niż kolejne posty w temacie o wkurwach "jakie to baby są głupie".
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2014, 00:23:42 wysłana przez mondomg »