Autor Wątek: Wymiana przystawek [DIY !] dla każdego  (Przeczytany 3326 razy)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Wymiana przystawek [DIY !] dla każdego
« 21 Maj, 2014, 14:00:16 »
Ha !
Po wielkiej przygodzie założyłem. A więc tak (jeśli komuś nie chce się czytać niech to opuści) :

Spoiler

Byłę sceptycznie nastawiony do BKP, czy warto(nawiasem mówiąc, dalej nie jestem pewien czy warto przepłacać dwa razy). Ale na pewno są mega zajebiste. Selektywne, i jak to ktoś pisał takie aksamitne :D . Nailbomb fajnie chrupie, a przy VHII to każdy sratocaster może się schować. Prawdopodobnie zostaną :) VHII ma taki ładny clean, że aż chce się na nim grać ! Taki jazz trochę, sound dokładnie jaki chciołech. Choć szczerze mówiąc myślałem że Nailbomb będzie miał trochę więcej basu, ale może to kwestia, że jeszcze zła wysokość przystawek i nie mam ogarniętych tych przystawek jak na co reagują itd. Ogólnie, bardzo ciche są, zero szumów praktycznie.

I teraz pytanko na koniec: Jak dotykam strun to słychać lekkie strzelanie, wcześniej raczej takiego nie było, albo bardzo minimalne. Co może być niedorobione ? Coś z uziemieniem ? Nie przeszkadza to jakoś bardzo, w sumie to nie raz w gitarach na których grałem było sporo większe, no ale może mogę coś lepiej zrobić.

Fotka:
Spoiler


.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
6856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2007, 10:21:02
wysłana przez Leon
12 Odpowiedzi
8099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2008, 11:01:53
wysłana przez BartekL
6 Odpowiedzi
7399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2009, 22:54:31
wysłana przez dom?n
7 Odpowiedzi
4829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2010, 11:05:48
wysłana przez Orange
2 Odpowiedzi
4377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2011, 06:52:35
wysłana przez Drozd