Autor Wątek: Amp in Cloud - reamping kemperem online (wcześniej Reamping Online)  (Przeczytany 25545 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Hmmm, niby siedze w UK, system angielski, wszystko w kompie po angielsku, a jednak strone mi po PL wyswietla. No ale juz na ipadzie jest gites. No i na ipadzie wyglada tez dobrze, w czym klepiecie strone? Bom ciekaw. Co do angielskiej wersji jezykowej, to niektore zwroty tam uzyte sa takie troche ksiazkowe (ale tylko troche), wiec warto by bylo troszeczke poprawic to i owo. Na przyklad All amplifier settings are up to you jest raczej malo chwytliwe, tego typu zdan sie raczej nie uzywa w potocznym jezyku. Moze cos w stylu take control of all amplifier settings czy cos w tym stylu ale to pokombinujcie troche, ja tam lingwista nie jestem. Tamto "wanna sound..." tez bym zmienil na cos mniej "slangowego", want to sound... czy jakos tak. Dalej brzmi "luzno" ale bez tej nastolatkowej maniery. No ale to sa szczegoly, reszta jest pro i robi naprawde zajebiste wrazenie (mowie tu o tym jak wyglada strona i jak dziala, reampow nie patrzylem jeszcze). Powodzenia, trzymam kciuki aby Wam wyszlo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
50433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2021, 16:32:52
wysłana przez maciek1b
ReAmping Pod XT

Zaczęty przez deely Hardware

4 Odpowiedzi
5041 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2008, 23:16:55
wysłana przez lord_awesomeguy
Reamping

Zaczęty przez Grzysiu Hardware

12 Odpowiedzi
8582 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2010, 09:29:21
wysłana przez utarefson
12 Odpowiedzi
6024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2012, 15:02:03
wysłana przez jaroslavsky
2 Odpowiedzi
5694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2015, 17:15:06
wysłana przez chronix1