Autor Wątek: NGD Ibanez Prestige RGA321 - spełnione marzenie ;)  (Przeczytany 14495 razy)

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Mówisz o tej sprzed kilku lat co się przewijała po archiwum Allegro? Byłem o krok od kupna właśnie tamtej, ale chłop wydał mi się jakiś taki podejrzany. Ciężko było się o cokolwiek doprosić, a parę lat temu nie mogłem pomyśleć w kategoriach - ach - kupię sobie nowego Ibaneza - bo tak i już ;)
Z tego co pamiętam - była dość mocno zgrana, szczególnie progi. Kosmetyka to tam drugorzędna sprawa - chociaż nie ukrywam, w takich gitarach też ma jakieś tam znaczenie :) Miałem wtedy mojego pierwszego RGA121, więc ostatecznie odpuściłem. 2500 za dość mocno sfatygowaną gitarę, bez kejsa i w ogóle z dość nieprzyjemnych rąk - no cóż ;)

Tak czy inaczej, w tym konkretnym wypadku może przytoczyć klasyka - Niemiec płakał jak sprzedawał. To znaczy, gdy się już dowiedział co to jest i za ile poszła, i w ogóle raczej nie był zadowolony ;)

Wiosło jest o dziwo zdecydowanie bardziej jasne brzmieniowo z deski, niż czarny braciszek. Stockowe pickupy jednak nie pozwalają mi poznać potencjału tej gitary spod palnika, ale na sucho dzwon jest ogromny a sustain mega długi. Będzie super jak do niej dorzucę jakieś markowe przetworniki z charakterem, bo te co są - za grosz wyrazu nie mają :( To samo zresztą pamiętam z czarnego 321 - również dopiero po wymianie przetworników ożyła.
Że też nawet do tak poważnych sprzętów muszą pchać na siłę te bezpłciowe Dajmarzio Baj Ajbizi... :/
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
14417 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2010, 00:01:57
wysłana przez wuj Bat
19 Odpowiedzi
7529 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 21:58:33
wysłana przez ftideus
35 Odpowiedzi
14712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2013, 11:02:08
wysłana przez ChopZeWsi
16 Odpowiedzi
8892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 16:39:25
wysłana przez mrshall
9 Odpowiedzi
3064 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2014, 21:48:22
wysłana przez Leswar