Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312881 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
[gay mode on]

Znowu... ZNOWU wraca jak bumerang, tym razem podparte tym że 1. jedna sztuka parkuje blok dalej, 2. druga sztuka jest w komisie u wujka, 3. Moja :love: mi marudzi, że chce takiego - żadne z nas nie wie ani za co, a ni po co, ale chce :P

PEUGEOT 206 CC





Oba w/w są identyczne, niebieskie na felgach 16". Tylko palm nie ma :P

A do kompletu jedno z najbardziej pociesznych autek jakie widziałem ever. Dopóki nie zobaczyłem takiego na ulicy (czy raczej chodniku ;) ) to nie wiedziałem nawet że robią wersję CC. Sam widok ustawił mi dobry nastrój na cały dzień :D

MITSUBISHI COLT CZC





[gay mode off]

Kurna sam nie wiem co ze sobą zrobić. Leję otwarcie na te wszystkie wielkie, mocarne, przetuningowane, ociekające testosteronem burakowozy, którymi pałuje się 9/10 facetów, a coraz bardziej kręcą mnie takie małe "pocieszki" :D :headache:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.