Autor Wątek: Angry Again - Wałbrzych  (Przeczytany 2221 razy)

Offline warrior666

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: Angry Again - Wałbrzych
« 07 Sty, 2014, 11:01:06 »
No akurat na bębnach ja gram :) i z tego co przeczytałem, to muszę się poważniej wziąć do pracy, ponieważ opinie nie pochlebne. No właśnie nie gram do kliku i to może jest i błąd. Powoli się przymierzam do tego, żeby zacząć na nim grać ... jaki będzie efekt to nie wiadomo :)

Zmieniliśmy studio bo jakoś wtedy tak to kichowato dla nas brzmiało i teraz wydaje się, że jest ciut lepiej. No jak w przypadku większości kapel, budżet :) budżet i raz jeszcze budżet. No bo skoro na całą płytę rejestruję bębny w 4 godz. to efekt jest jaki jest, maksymalnie dwa powtórzenia mam przewidziane.
Są studia fajne w Polsce, m.in Perlaz (czy jakoś tak) w Poznaniu ... ale cennik ... nie nasza liga a bawić się muzyką jakoś trzeba :)

W M23 nagrywały tam zespołu m.in: Trichomes, Lolitas Masturbates, Disorder, czyli nasze lokalne kapele i z tego co wiem, to np. Trichomes też nagrywają gdzie indziej, ponieważ są niezadowoleni z nagrań.

Co do pseudo teledysku to: macie rację, waleczne serca rządzą heh tylko, że akurat teledysk zmontowałem prostym programem z windowsa (windows music maker) z różnych wycinków, jakie były nakręcone przez koleżankę aparatem fotograficznym :) kto wie, może kiedyś będzie plener za porządniejsze pieniądze :)

Prosimy dalej o opinie, bo na prawdę są przydatne, ponieważ to ludzie słuchają i oceniają a nie my :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
ADMIRAL ANGRY

Zaczęty przez dan777 Muzyka

6 Odpowiedzi
2951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2010, 10:53:40
wysłana przez dom?n
1 Odpowiedzi
1463 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2010, 12:20:03
wysłana przez quorton