Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 11609 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ja dodam tylko od siebie, że Vicol ma wyjebane na niuanse brzmieniowe, mają być blasty i nakurw ;)
Wydaje mi się, chociaż mogę się mylić, że Vicol chciał zaprezentować samą kompozycję w dokładnie taki sposób, czyli ma być brud i chaos. To drugie zdecydowanie. Gdyby chciał by było to dokładnie wymuskane, dopieszczone i ogólnie fajerwerki to by było, ale dobrze znam Vicola i wiem jakie ma priorytety oraz priorytety ;)

Nie rozumiem trochę podejścia, że pracownik swoje hobby musi realizować uber pro, bo wszystko co robi jest odbierane jako reklama. Owszem, na tym forum nie jest tajemnicą kto pracuje w Skervesenie, ba, gdyby nie to forum to pewne zdarzenia nigdy by nie miały miejsca, ale dlaczego ciąży na nas brzemię tego, że każde jakiekolwiek nasze nagranie musi brzmieć/wyglądać jak wyprodukowane przez Ricka Rubina? Ja na chwilę obecną mam tylko TonePorta z oprogramowaniem, jakiś automat perkusyjny oraz basowy, do tego moje umiejętności realizatorskie są średnie lub jak kto woli, jestem mocno początkujący i co? Z tego tytułu nie mogę się podzielić ze światem moimi nagrywkami, bo pracuję w Skervesenie i samo nagranie jest nagrane też na Skervesenie?

Ja wiem, że ludzie pokroju Oli E. czy Keitha M. przyzwyczaili Was do pewnego poziomu nagrań, ale ci ludzie nie robią tego za darmo, dodatkowo są to typowo filmy promujące konkretny sprzęt czy ich samych. Ten filmik jedyne co miał na celu to zaprezentowanie umiejętności i kompozycji autora. Jak to się mówi w moich rodzinnych stronach, że piękną reklamą promuje się najczęściej coś kiepskiego ;) My natomiast wolimy zajmować się pierw robieniem gitar, które same się bronią, a potem bawić się w aktorstwo i kręcenie filmów... póki co ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2013, 20:37:52 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
24334 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
4304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00