Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 10388 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Trzeba sobie zadać, jedno zajebiste pytanie, które już chyba padło.
Czy ktoś spoza zamkniętego grona osób i znajomych wie że Viki produkuje Skerveseny?
Powątpiewam. Więc w czym problem?

A to mnie rozjebało:

Cytuj
gdzie w tej całej wyreżyserowanej szopce jest miejsce na rock&roll?

Zawsze w tym samym miejscu, na kanapie przed kompem :P
mniut i piah

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Co tu się odpierdala. Znikają posty i wygladam teraz jak debil :D Mogłem zacytować wypowiedź Radsonna bo teraz to bezsensu ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

To po co to wrzucał potem na neta?
Wchodzisz potem na strone: http://skervesen.eu/
w zakładke in stock..... i co dalej sobie pomyśli potencjalny nabywca? +/- ....Youtube działa chyba wszędzie tak samo?
Commelina napisał "Mamy zaległości produkcyjne lub raczej tzw klęskę urodzaju" to chyba dobrze, zdjęcia macie b.dobre, ale takimi filmikami strzelacie sobie w stopę.
Chyba że w tym Skervesenie żyjecie w jakiejś komunie pracowniczej ;) i każdy robi /ma prawo, robić to co mu do głowy "wpadnie" ;)
Szkoda że Radsson skasował posty, ale w sumie w tym kółku wzajemnej adoracji, w tym chichiochiachklucze krzywoszatan  ;) itd,  to rozumiem.

 :headache:  Nie mam siły już komentować i wyjaśniać. Dale zresztą zrobił to tak samo jak i Musza. Super ze martwicie sie o nasz marketing, z jednej strony to miłe ale musze przyznać ze momentami równie męczące.
Co do komuny, cóż mi sie trudno na ten temat wypowiadać, zapytaj inaczej, który z nas zamierza zrezygnowac z tej pracy ( może sie dowiem czegoś ciekawego :P )

@ a197 wyobraź sobie czysto hipotetycznie, ze pracujesz z nami i ja zabraniam sie Tobie wypowiadać i grać na gitarach przez nas produkowanych pokazywać sie publicznie itd itd, tworzyc i robić muzykę na własny rachunek. Absurd i paranoja nie  ma co dalej komentować. Reagowałem kilka razy, gdy wypowiedzi były w imieniu firmy, które nie były zgodne z moim rozumieniem wyobrażeniem -wizerunkiem firmy i zresztą większości.

Faktem jednak jest, ze nie powinno sie tam znaleźć słowo test, tutaj racja.
Dalsze tego mielenie jest to już dla mnie robienie z igły widły.

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 100
Nie o tym pisalem.
Ty dyktujesz warunki pracy. Ktos sie na nie godzi lub nie. Proste. Co nie jest rownoznaczne z byciem chujem.
Juz Ci wiece nie marudze.
Naprawde Skervesenowi kibicuje, udało się Tiobie/Wam bardzo dużo, w tak hermetyczny rynek wbiliście się z wyqrwistym impetem, czas się powoli zakorzenić. Nowe media mogą wiele ale i są bezwzględne.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To ja może oficjalnie jako założyciel wątku poproszę o wypowiedzi na temat audio/video, zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie skomentowali. O polityce firmy pogadajmy sobie przy innej okazji albo na jakimś forum dla marketingowców, bo żaden z nas chyba nim nie jest ;)

Jeśli dalej będzie wałkowany temat strzelania sobie w stopę, to pomimo, że z kryty ką się w większości zgadzam, poproszę moderatora o zamknięcie wątku. Chyba wszystko na ten temat zostało już powiedziane? Inne trafne uwagi na temat promocji poproszę na PW, szczerze.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Testował Radek gitarę pod kątem tego do czego się w jego opinii nadawała i w zakresie jego zainteresowań. Moje poprzednie "testy" również wychodziły z takiego założenia, więc pod tym względem jesteśmy konsekwentni ;) Gdyby tak chcieć pokazać wszelkie możliwości gitary to byłoby to nudne i długie przedstawienie

No tu nie chodzi o przedstawienia o plejsru czy coś, ale o to jak nazywa się ten film i cały wątek ;) Test to test, no tak? Gdyby było napisane "Nakurw Vicola na Vaptor'ze", to luzik, było by, że mix nie taki i koniec, ale jak słusznie zauważył a197, nazwaliście to tak, a nie inaczej, no proszę Was, przyjmijcie to na klatę i tyle. Nie biorę pod uwagę tego, że Vicol jest pracownikiem i pewnie w dużej mierze autorem tego wiosła.

Umieściliście coś w necie, no to przyjmijcie krytykę, proszę, bo serio takie bronienie się przed (niektórymi) rzeczowymi argumentami trochę nie pasuję mi do Was, jako jak sądzę ogarniętych osób.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Stivo spójrz proszę na pierwszy post na tej ... poprzedniej stronie i przyjmij jako oficjalne stanowisko firmy.
Jako być może nieogarnięty człowiek dopuszczam wolnośc osobistą a za nadużycie sformułowania "Test" a nie inspiracja Vicola przez co wprowadziliśmy potencjalnych klientów w bląd, serdecznie przepraszam.





Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jarek, ale jak napisałem, odcinam się od tego filmu jako produktu marketingowego Waszej firmy ;) pisałem tylko o filmie jako o całości, czyli (Vicol + gitara)*brzmienie/mix. No nic nie poradzę, że tak czepiam tego słowa, no, wybacz :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ten test pokazuje guitarę skervesę som tak zajefajne ze nawet Vicol potrafi coś na nich zagrać  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
O polityce firmy pogadajmy sobie przy innej okazji albo na jakimś forum dla marketingowców, bo żaden z nas chyba nim nie jest ;)

Ja mam taki papierek i po przeczytaniu wątku mam dla Was zajebistą marketingową radę - zamiast robić nieoficjalne testy Waszych gitar, róbcie chujowe oficjalne testy cudzych. Tym samym wygryziecie bardzo szybko I SKUTECZNIE konkurencję :D

... boję się teraz reakcji na moje, renderujące się właśnie playthrough :(
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2013, 15:59:00 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
... boję się teraz reakcji na moje, renderujące się właśnie playthrough :(

Nie bój się, no... nie bój, będzie dobrze, zobaczysz ;) głowa do góry! :D

Kurde, szkoda, że DI nie ma do tego kawałka (Vicola), serio bym się pobawił.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
"Test"? Semantyka. Jak wrócę do domu wykasuję to słowo skąd będę mógł. Także spokój już.

DI do tego numeru będą, bo bardzo możliwe, że nagramy go kiedyś jeszcze raz na innej gitarze i poprawimy aranż :)

Koniec tego tłumaczenia z mojej strony, przy następnym moim kawałku nie będzie słowa wyjaśnienia, obiecuję.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
 :headache:
Zluzuj i zastanów się jeszcze raz , zanim cokolwiek komukolwiek zarzucisz. Jeszcze chwila a uznam ze w Twym tekście pod postami nie ma ani szczypty przypadku.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Radsson, spokojnie. Należę do ludzi, którzy bardzo się wszystkim przejmują i nawet ja uważam, że albo kompletnie źle nas odbierasz albo mocno wyolbrzymiasz. Nie napisałeś chyba nic złego, my się z nikogo nie nabijamy, a Vicola żarty myślałem, że dało się już poznać. Musimy w takim tonie rozmawiać, jakby ktoś został fatalnie obrażony?

Kocham Was wszystkich, no :*

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Jest napisane "Test", tak? Więc moim zdaniem słaby ten test, bo nie pokazuje możliwości wiosła, a jak pokazuje to nie dobrze (choć sądząc po opiniach osób, które grały na Waszych wiosłach na 99% jest to pierwsze :) ).
Zatem zdefiniuj wyznacznik możliwości wiosła. Serio. Chcę wiedzieć jak to pokazać.

Nie no nie mogę...
To popuść. :P
Naprawdę w dobrej wierze widząc w jakim kierunku rozwija się wątek ZAPROPONOWALEM w kulturalny sposób nie zarzadalem ze moze czas zamknąć wątek to urazony Pan Vicol znalazł wreszcie miejsce gdzie wbić szpile i napisał  "Się zarządca wątku znalazł"
:D

Nie imputuj mi tu Waść własnych emocji, bo rozmijasz się ze stanem faktycznym.

A za sugestie co do dalszego losu tematu serdecznie dziękujemy.


Upieracie się przy prywatności a każdy ma podpis jak byk Skervesen ......
Wolisz żebyśmy sobie byli anonimowymi robolami bezideowo tyrającymi w jakimś azjatyckim kołchozie? Żebyśmy nie mieli prawa utożsamiać się z marką?
synkopy to guwno

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Poznaj nas lepiej więc, niedługo będziemy mieć flaszkę do obalenia @WuiBatmanAKATheLoser

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dobra, sącze wino, mam chwile spokoju to i mam nadzieje ze na spokojnie jeszcze raz specjalnie dla Radssona
1) Wystarczająco wiele razy przyznałem Tobie rację odnośnie uwag merytorycznych dotyczacych tematu topiku.

2) Zalajkowałem vicola tekst, gdyż nie ma dislajków. Zatem nie było to ze tak bardzo jestem za tym co Vicol napisał a zdecydowanie przeciwko temu bys nawet w dobrej wierze proponował zamykanie watku. Coś jak moje ostatnie głosowanie nie za PO a przeciwko PIS .

3) W postach które wykasowałeś zdawałeś sie być kulturalny i na poziomie, tutaj pojechałeś szyderą , i wycieczkami osobistymi a wiesz jak to działa. Popusciły Tobie hamulce i wychodzi jak wychodzi. I znowu Vicol ładnie to ujął nie wmwiaj nam własnych emocji bo na to właśnie wyszło.

4) Niegdy nie byłem na tym forum anonimowo ani inblanco :P  Mam swiadomośc, ze nie mogę mieć rozdwojenia jaźni i rżnąć głupa tekstami, ze teraz to było nieoficjalnie a teraz jest oficjalnie, za stary na to jestem. To zdecydowanie nie musi obowiązywać chłopaków choć powinni mieć tego swiadomość.
Rady z zewnątrz są czesto bardzo cenne i nie mam problemów z przyjmowaniem ich.... no może czasami tak ;)

5)  Na tym koniec, szanując siebie, nie zamierzam więcej sie tłumaczyć ze nie jestem wielbłądem .
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2013, 22:20:40 wysłana przez commelina »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoiler

Swoją drogą, jestem ciekaw ile faktycznie obejrzeń Radkowi skoczyło w tym filmiku przez tę całą dyskusję. Masz gdzieś te statystyki?

O polityce firmy pogadajmy sobie przy innej okazji albo na jakimś forum dla marketingowców, bo żaden z nas chyba nim nie jest ;)

Ja mam taki papierek i po przeczytaniu wątku mam dla Was zajebistą marketingową radę - zamiast robić nieoficjalne testy Waszych gitar, róbcie chujowe oficjalne testy cudzych. Tym samym wygryziecie bardzo szybko I SKUTECZNIE konkurencję :D

... boję się teraz reakcji na moje, renderujące się właśnie playthrough :(

Szykujesz własną markę gitar?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jest napisane "Test", tak? Więc moim zdaniem słaby ten test, bo nie pokazuje możliwości wiosła, a jak pokazuje to nie dobrze (choć sądząc po opiniach osób, które grały na Waszych wiosłach na 99% jest to pierwsze :) ).
Zatem zdefiniuj wyznacznik możliwości wiosła. Serio. Chcę wiedzieć jak to pokazać.

Wiesz, nie zrozum mnie źle, po prostu chodzi mi o to, by było słychać w takim teście głownie wiosło, by był czytelny mix, by no pokazać możliwie najlepsze brzmienie i najlepszy mix, jaki jesteś w stanie ukręcić na danym instrumencie. Nie uważasz, że takie testy powinno się robić tak, by ktoś kto je usłyszy pomyśli sobie "Ło kurwa, ale to gada!" ewentualnie, "Też tak chcę, chyba trzeba przyoszczędzić na żarciu i zadzwonić do babci"? Posłuchałem sobie tego testu, puściłem go kilku znajomym i za każdym razem opinia była taka sama, że to nie pokazuje nic, poza kompozycją utworu. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś, jestem w robocie od 16 godzin i kolejnych 8 przede mną.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #70 09 Lis, 2013, 22:19:58 »
Oj tam oj tam, przecież nie mówimy już o teście. Ustaliliśmy to  jakiś czas temu, a Ty ciągle swoje :P



Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #71 09 Lis, 2013, 22:21:22 »
Ale przecież odpowiadam na pytanie postawione przez Vicola? Dlatego nawet cytowałem ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #72 09 Lis, 2013, 22:26:54 »
No tak, ale Ty nie słuchałeś testu tylko kawałku Vicola  :P A to co pokazuje wałek to napisałem na samym poczatku, ale powtórze : Parcie Vicola na szkło  ;D

E: przyznaj, czas szybciej leci w robocie co ? ;D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #73 09 Lis, 2013, 22:33:31 »
Tak, dużo szybciej... po prostu zapier*.*.*...

A wiesz, ja też już napisałem co i jak z tym filmikiem, i chyba nic już nie dodam. Powodzenia życzę w następnych produkcjach i tyle ;)

Aha, by nie było, Waszego wiosła raczej w najbliższym, czy nawet trochę dalszym okresie czasu nie kupię, ale doceniam to do czego doszliście i mam nadzieję, że kiedyś w końcu ogram instrument Waszej produkcji i powiem coś więcej. W końcu kiedyś chciałem coś u Was sobie machnąć, nawet pisaliśmy w tym temacie, ale cóż priorytety się zmieniły ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #74 09 Lis, 2013, 22:40:30 »
....
Aha, by nie było, Waszego wiosła raczej w najbliższym, czy nawet trochę dalszym okresie czasu nie kupię, ale doceniam to do czego doszliście i mam nadzieję, że kiedyś w końcu ogram instrument Waszej produkcji i powiem coś więcej. W końcu kiedyś chciałem coś u Was sobie machnąć, nawet pisaliśmy w tym temacie, ale cóż priorytety się zmieniły ;)

Ach, no nie, a tak już było miło to musiałeś wszystko zepsuć  ;D

Posty połączone: 09 Lis, 2013, 22:43:03
Azaliż pany :

« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2013, 22:43:03 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
23666 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
3831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6329 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00