Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 10827 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Commelina
Cytuj
Jeśli do mnie pijesz
Akurat najmniej do Ciebie ale dzięki za rzeczową odpowiedź bez personalnych inwektyw bo to właśnie cenię i tak bym chciał dyskutować na tym forum

nie Commelina, Semedi wyróżniony, Mondo to robił klip, Stivo skrytykował, tak więc chyba zostałem tylko ja? ::)

Cytuj
Przepraszam ale po takich postach mam odczucie, że chcecie bawić się we własnym gronie i prawić sobie komplementy a kiedy ktoś napisze, że może nie bardzo coś mu się podoba to no cóż ... nie jest tu mile widziany delikatnie mówiąc.

Ja Cię tu mile widzę, wyrażam tylko jak ja na to patrzę nie oceniając na wyrost Twojego spojrzenia. Internety się czasem trudno czyta, więc rozumiem, że możesz mnie czy innych chłopaków niekiedy opacznie odebrać... ja z tego powodu np. czasem wstrzymuję się z odpowiedziami, albo czytam kilka razy zakładając wiele scenariuszy intencji zawartej treści :D

Cytuj
bawić się we własnym gronie i prawić sobie komplementy a kiedy ktoś napisze, że może nie bardzo coś mu się podoba to no cóż ...

Dodam jeszcze na podstawie tego cytatu, że czasem warto poszukać w worku minusów jakiś plusów i pochwalić za nie, a dobre rady zachować dla siebie, albo na kiedy indziej. Czemu? Tylko i wyłącznie temu, że ktoś poświęca swój czas, pracuje nad sobą i swoją twórczością. Walczy, żeby coś osiągnąć, a zamiast tego mógłby siedzieć na dupie i nie robić nic. No, ale wiadomo, że nie zawsze się wszystko udaje i przyjdzie czas zetknąć się z krytyką. Po jednym cała strona komentarzy spłynie, a innego zdemotywuje/spowolni/zniechęci do dalszej pracy. Nie piszę oczywiście o lizaniu sobie jajek tylko o znalezieniu faktycznych plusów. Wiadomo też, że wymuszone komplementy są równie wkurwiające jak bezpodstawna krytyka.
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2013, 16:51:15 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
23838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
3987 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00