Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 10838 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Fajne "digi-digi" robi to wiosło przy kostkowaniu.

Filmik fajnie wyedytowany i mało sterylny - taki brud telefonu i jakość half HD jest pożądana w tego typu Vicolu... a nie jakieś tam ugłaskane, nieruchome, djentowe ujęcia ;)

No cudnie to ująłeś ;D

....
Ale jest Twoim pracownikiem, pracownikiem firmy Skervesen (jest? nie jest?), i niestety (stety) tak ten filmik będzie się kojarzył.
Rzut kamieniem masz Piotra Łukaszewskiego i Custom 34, może warto zabrać Twoje flagowe modele gitar, zaprzyjaźnionych dobrych gitarników (a są tacy tu na forum) i tam zrealizować filmiki na zawodowych gratach. BKP tez pewnie na taki pomysł by się wyszczerzyło (dołożyło?) z radości.
Marka rośnie w siłe, wizjonerskie gitary (liże się :D ), może warto zadbać o oprawę?

Pany, na litość kogo tam chcecie , to że wam sie kojarzy to ze Vicol stał sie postacią rozpoznawalną i kojarzoną jest faktem ale nie mogę mu zabronić chodzić w koszulce i grac na gitarach skervesen . Jak sobie to wyobrażasz ?
Tutaj jest tak ale nie ma tego ani na YT na oficjalnej stronie  w naszym kanale. Nosz kurwa przecież to nie zamordyzm.
To by dogadać sie z Custom 34 już dawno załatwione. Zresztą muszę nadmienić iż właściciel studia Sławek Mroczek wraz z Piotrem sami wyszli z tą propozycją więc niejako tego problemu nie ma. Jednakże teraz do tego trzeba ich wolnego czasu, naszego przygotowania i jak sami wiecie zgranie tego to nie jest prosta sprawa. Mamy zaległości produkcyjne lub raczej tzw klęskę urodzaju, i co mi po filmikach promo skoro terminy leżą. Mój wizerunek firmy to najpierw fundamenty później blichtr. Niestety przy zasobach jakie mamy ( w tym ludzkie ) uciągnięcie taki spraw nie należy do najprostszych a chciałbym by wyglądało to jak np testy EMG. Tak przynajmniej ja to widzę

« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2013, 14:11:10 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
23839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
3994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00