Autor Wątek: line6 hd pro x  (Przeczytany 11956 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: line6 hd pro x
« 26 Wrz, 2013, 11:46:14 »
@ Yony

widzisz, bez wymiernych informacji takie jak Ty teraz podałeś to dla mnie dalej byłaby PR-owa papka, która mnie nie przekonuje, bo na stronie line6 o pod hd prox jest tylko coś takiego:

Cytuj
With unparalleled flexibility and more processing power than anything in its class, POD HD Pro X is built for tone creation. To start, it features dynamic DSP, so you have the freedom to stack the effects you want wherever you want them. And compared to its predecessor, POD HD Pro X lets you add even more effects to your signal chain. You can also mix and match HD amps, cabinets, mics and effects in virtually endless combinations. With 512 presets, you’ve got plenty of options for recalling your tones.

Więcej efektów niż w poprzednim modelu!

niżej na tej samej stronie:

Cytuj
FEATURES

Extensive collection of award-winning HD amps for authentic tone and feel
100+ studio and stomp effects—use up to eight simultaneously

Do 8 jednocześnie! wow!....czekaj czekaj...

a teraz fragment ze stronki zwyklego poda hd pro w czesci o efektach:

Cytuj
To make the most of this collection you can chain together up to eight simultaneous effects, tweak the parameters of each to taste, and create parallel paths (two independent tones) each with its own amp and effects signal chain

Widać, że poprzedni model na papierze ma na pierwszy rzut oka takie same możliwości. Dopiero to co przytoczyleś daje jakiś sensowny pogląd, ale...

Cytuj
w HD500 możemy zapiąć dwa delaye + harmonizer, 500x wypierdala się dopiero przy 6-tym

Wybacz, że się przyczepię, ale z tego co piszesz wynika, że nadal nie ma gwarancji zrobienia łańcucha z 8 efektów jakiego sie chce... bo to, że jedne zabierają więcej mocy obliczeniowej od pozostałych to mnie gówno obchodzi...pomijają c fakt jak bardzo by te najbardziej abstrakcyjne kombinacje nie były, twierdzą że można robić dowolne kombinacje...no a jednak nie do końca

"Do 8 efektów jednocześnie" to takie samo pitolenie jak ISP, który daje Ci łącze do 8 Mb/s - w zależności od kombinacji dasz rade zbudować łańcuch z 8 efektów bądź, nie ma żadnej gwarancji.

Poprawili produkt, na podstawie Twojego przykładu to widać, że znacznie. Ja nie mam, podkreślam NIE MAM oczekiwań że ten pod bedzie taki jak axe, bo nie jest i nie będzie, Fractal posłał już lot załogowy na Marsa, gdzie line 6 dopiero leci na księżyc z Armstrongiem. Mi chodzi o to, że produkt odstaje od tego co producent tak głośno deklaruje i to mi się nie podoba stąd mój ból dupy. A to, że większość ludzi użyje max do 4-5 efektów w łańcuchu to już jest ich sprawa - ale najwyraźniej producent też wyszedł z takiego założenia skoro wypuścił produkt z takimi a nie innymi możliwościami. Koniec wylewu żółci.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2013, 11:52:33 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
18054 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2008, 20:03:24
wysłana przez nikt
1 Odpowiedzi
2116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2009, 18:24:09
wysłana przez Pan Sinner
1 Odpowiedzi
2480 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2012, 00:11:50
wysłana przez Pneumonia2
14 Odpowiedzi
4593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2013, 10:52:12
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
1254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2014, 23:07:08
wysłana przez pshemo