Autor Wątek: FRACTAL AXE USERS - porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 363484 razy)

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Nie wiem czy ja zawsze musze byc antagonistycznie nastawiony ale mi pod alto nic nie muli. Jest ostro jak zyleta i bardzo latwo sie przebijam w miksie przez perke, bas i drugiego gitarowego z halfstackiem 100w.
Pozatym, obojetnie do czego podlaczysz to zawsze bedziesz mial roznice w brzmieniu bo kazda paczka/frfr/sluchawki beda inne.
Pozatym nr 2, to jest swieta prawda, wiekszosc problemow z brzmieniem rozwiazecie cwiczac gre a nie krecac galami.

Posty połączone: 30 Cze, 2013, 12:40:55
Inna sprawa ze to co opisales Ewolter, nagrywanie dyktafonem axe z frfr zeby na tym poprawiac to sie mija kompletnie z celem.
Lothar troche chyba nie zrozumiałes o co mi chodzi ja nie mowie ze alto jest złe i muli czy cos podczas grania bo fajnei mi sie gra jedyne co mnie wnerwia to to ze ciezko ustawic na alto preset ktory po nagraniu bedzie taki sam jak to co słyszałes z kolumny i w moim przypadku te nagrane były w porownaniu do tego co słyszałem na olumnie zamulone przysypane troche bassem. "Pozatym nr 2, to jest swieta prawda, wiekszosc problemow z brzmieniem rozwiazecie cwiczac gre a nie krecac galami." ja nie mam problemu brzmienia tylko problem ze ustawie cos na alto co mi sie podoba a po nagraniu okazuje sie ze jest inne
"Pozatym, obojetnie do czego podlaczysz to zawsze bedziesz mial roznice w brzmieniu bo kazda paczka/frfr/sluchawki beda inne." tez wiem dlatego chce te odsłuchy kupic bo wstyd axe przez głosniki komputerowe nagrywac. Mimo ze miał byc tylko do grania "live" i nie chciałem sie bawyic w domowego nagrywajkę bo dla mnie to miało byc narzedzie ktore zastepuje mi wszystkie graty ktore miałem wczesniej ale z tego co widze zeby ustawic preset ktory potem po nagraniu bedzie wiarygodnie odwzorowany musze kupic interface i monitory.

Kup Fractala, nagrywaj go dyktafonem  :facepalm:

Może to ja czegoś nie rozumiem... Pod tego bossa możesz wpiąć się line in? To czemu nagrywasz przez mic?


http://muzyczny.pl/117167_BOSS-BR-600-rejestrator-cyfrowy.html nagrywałem tym lepszego niczego nie posiadam i moim zdaniem średni z tego dyktafon nagrałem po lini a alto tylko jako odsłuch było. Nie uzywałem zadnych mikrofonow.



« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2013, 14:34:12 wysłana przez Ewolter »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Fractal Audio AXE FX

Zaczęty przez Icchok Lejb Perec « 1 2 ... 14 15 » Efekty

364 Odpowiedzi
230219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2014, 00:09:13
wysłana przez Saint2013
Fractal AXE FX II !!!

Zaczęty przez Crank « 1 2 3 4 5 » Efekty

107 Odpowiedzi
96166 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2011, 00:13:34
wysłana przez bloodrafko
308 Odpowiedzi
258796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2021, 19:25:34
wysłana przez dari555
743 Odpowiedzi
327463 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
299 Odpowiedzi
226206 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2024, 09:57:28
wysłana przez dziubekbm