Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 706702 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Reserved, H&M, NY czy nawet Housie

Właśnie dopiero w tym ostatnim dobrałem, i to "prawie dobrze" bo mieli tylko 31/32 a nie 30/31 ale ujdzie. W trzech poprzednich nidyrydy. Aaa i jeszcze Cropp, Cubus, i parę innych co nawet nie pamiętam, też kicha. O drożyznach nie mówię, bo chyba by mnie jebło wydać na gacie >2 stówy*

PS. Dobrze że przypomnieliście że istnieją skejt-szopy. Co prawda nie chodzę w takich spodniach, ale inne ciuchy mają zajebiste. Najtrwalsze co miałem (mam) było (jest) właśnie z takich firm jak B3, Lord itepe.

*a Moja :love: wchodzi gdziekolwiek i ma nogawki szerokie, wąskie, stan niski, wysoki, do tego pierdyliard materiałów, kolorów i chujwico. I to w cenie podkoszulek, bo chwilę jak tylko się pojawią to jest jeb, pińcet procent zniżki.

PS2. Dyskutować o spodniach na forum gitarowym... :facepalm: ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.