Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1742593 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6575 26 Maj, 2013, 13:22:28 »
To co się stało dziś rano, mianowicie:

- najpierw zdziwienie że nie mogę znaleźć dokumentów (dowód, karty płatnicze) w portfelu, trzymam je w osobnym etui a wczoraj byłem na zakupach...
- potem wkurw że chyba zgubiłem, ale i szok negatywny że w ogóle to się stało, bo ja nigdy niczego nie gubię (ostatni raz... bodaj 10złotych w 2giej klasie liceum, :P chyba że liczyć zostawienie klapek w jednym hostelu w lutym roku bieżącego ;D )
- zszedłem na dół klatki, wisi karteczka "znaleziono dowód kontakt pod numerem..." - szok pozytywny,
- dzwonię, okazuje się że to moje, lecę 4 piętra w górę, okazało się że wyleciały mi z kieszeni na schodach. Jak - nie mam bladego pojęcia. Ostatecznie odbieram i w zamian od razu daję "znaleźne" w postaci dużego Martini Rosso, bo to na szybko znalazłem w barku - cieszem siem jak chuj, kobita zresztą też bo się nie spodziewała takiego podziękowania :D
- po sprawdzeni w domu okazało się że nawet 10zeta jakie wsadziłem między karty nadal tam jest - cieszy mnie i to że dokumenty do mnie wróciły, ale i to że są jednak uczciwi ludzie...

Po takiej "emo-sesji" trwającej w sumie koło 10 minut, jestem tak zjebany psychicznie że aż musiałem sobie przysiąść. Uff...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.