Autor Wątek: Projekt pedalboarda !  (Przeczytany 9166 razy)

Offline Baszoo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
Odp: Projekt pedalboarda !
« 23 Maj, 2013, 14:04:09 »
Również polecam timeline strymona jeżlei masz potrzebę posiadania kombajnu. Jeżlei nie tc electronics flashback, ale ten mały jest naprawdę super.

Odnośnie reverbu polecam również markę strymon bluesky - w porównaniu do HOF jest jakby 'jaśniejszy', no ale różnica w cenie jest również spora. Uważam jednak, że HOF jest baardzo przyzwoitą kostką i podobnie jak w flashback bardzo fajna jest funkcja tone print'sów.

Jeżlei chodzi o produkty eventide to jak dla mnie mają strasznie słabą  i zrozumiałą 'nawigację', no ale do wszystkiego można się przyzwyczaić, ps. u strymona wygląda to dużo lepiej!

Compressor - polecam analogmana juicera, no ale tu cenowo też nie jest najlepiej. Keleey również robi fajne kompresory.

Odnośnie fuzów to miałem kilka (nie jestem ich fanem wole overdrivey), ale mam obecnie Resonant - Manifold Drive i jestem z niego bardzo zadowolony. Ciężko dostać, ale jakbyś trafił to nie zastanawiaj się. Ze stratopodobnymi wiosłami na lekkich driveach jest  świetny i fajnie się łamie z czystego.

Dopałki, BB plus bo ma bardzo szerokie możliwości kreowania brzmienia (2 kostki w jednej z możliwością włączenia obu na raz) możliwość equalizacji, oraz dodatkowo na każdym z kanałów możliwość zmiany kompresjii - bardzo fajna kostka,
OCD fultona - mam 4 i też jest bardzo fajny więc polecam - charakter nieco inny niż BB.
Z fajnych kostek które miałem to ZVEX box of rock - żałuję, że sprzedałem - marshall w kostce i na średnich drivach naprawdę świetnie  gra.
Każda z wymienonych dopałek ładnie się czyści po skręceniu gałki volume. Wszystkie są bardzo ciche i nie wpływają na brzmienie (true bypas)

Pytanie o wzmak zasadne i jeżeli będziesz miał możliwość to zobacz bo każda z kostek (szczególnie fuzz, overdrive) różnie się dogaduje ze wzmakiem. Niektóre, nawet te boutikowe nie dogadują się.

Wszystkie wspomniane kostki miałem lub mam nadal więc jak masz jakies pytania to pw.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
35 Odpowiedzi
13847 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2016, 21:57:54
wysłana przez Zomballo
11 Odpowiedzi
3964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2015, 08:57:03
wysłana przez navarac
13 Odpowiedzi
6473 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2015, 13:15:15
wysłana przez Br-Owca
30 Odpowiedzi
22613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2020, 21:51:55
wysłana przez Tunior
1 Odpowiedzi
1236 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2018, 14:19:57
wysłana przez selfslave