Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1742220 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6450 02 Maj, 2013, 14:05:23 »
A mnie się nie podoba, niestety kształt podryfował w stronę tego co zrobił swego czasu dawson z Icemanem (= widziałem dawno temu takom fajnom gitare i chciałem wam narysować, ale mi "trochę" nie wyszło), tylko że na temat Firebirda. Sorry.

Za to cieszy mnie sporo rzeczy ostatnio:
- bas skończony w 99%, brakuje tylko 4 śrub M4x30 bo się machnąłem i kupiłem M5 a te są za duże. Ale fotki i tak wreszcie musze wrzucić...
- Moja :love: zaczyna pracę. Bez szału z kasą, ale bez wielkiego stresu, z fajnymi ludźmi, blisko itp. Akurat "na przechowanie" ;)
- skorzystałem z hipermegagigapormoc ji i zamówiłem sobie dzisiaj okulary ;D W naprawdę fajnej oprawce + szkła fotochromowe w cenie... no w jakimś wiżynekspres to bym dostał plastikowe "telewizory" bez antyrefleksu. Albo i nie
- a na koniec mam już popłacone wszystkie rachunki za maj, pełną lodówkę + 1/3 foremki ciasta "snikers" którego sobie sam zrobiłem przedwczoraj i jestem ogólnie happy ;D

Żeby tylko ta pogoda nie dobijała :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.