Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2512831 razy)

bandit112

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #8350 01 Kwi, 2013, 15:24:45 »
Naprawdę? Niestety nie mogę tworzyć konstruktywnych textwalli, jeśli się na czymś w odpowiednim stopniu nie znam. Coś mi się wydaję, że tu większość bierze wszystko ze zbyt małym dystansem. Bo pisząc to, że zastanawia mnie czemu PRSy są tak drogie, zupełnie nie chciałem wywołać takiej reakcji, jaką wywołałem. Prawdę mówiąc, Twoja powyższa wypowiedź jest dokładnie tym, czego się spodziewałem, ale czemu teraz, po takich nie wiem, spinach, kłótniach?

Ogólnie rzecz biorąc, wielu z was z tego co zauważyłem lubi sobie wyolbrzymiać moje posty na moją niekorzyść (moje posty, czyli posty osoby z niezbyt wysoką reputacją na forum). Np nikt z tym "G-zs przestań. Przecież gitara to tylko cena desek" i tego typu. Nigdzie nie napisałem, że dla mnie cena wiosła to tylko dechy.

A co do tego "klocka drewna", to szczerze mówiąc to bardziej napisałem tego posta żeby zdobyć zastosowanie gifa, który mi się podobał :D bo nie wiedziałem, że to sprawa takiej wagi, że znów dostałem opierdol na skale punkbustera. I to miał być luźny post, nie ostateczne zdanie i poczucie się alfą i omegą.


W sumie to lubię ludzi na tym forum, uważam, że większość jest ogarnięta, inteligentna itp. W pewnym sensie jest tutaj zgrana ekipa, były gej party, wszyscy są zintegrowani. Ale widzę, że moje dawne trollowanie odcisnęło na moim koncie takie piętno, że faktycznie jestem uważany tutaj jako punkbuster v2. Tylko IMO on jest bardziej... realny/na serio.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2013, 15:28:46 wysłana przez bandit112 »