Autor Wątek: Debiut Materii  (Przeczytany 9819 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Debiut Materii
« Odpowiedź #25 15 Mar, 2013, 00:24:18 »
Dobrze, że mamy coraz większą różnorodność muzyki, produkcji i każdy może słuchać czego chce i myśleć o tym co chce. Nie ubierałbym tego w żadne sinusoidy i reguły, bo to indywidualna sprawa każdego zespołu-realizatora jak chce brzmieć...
No więc właśnie. Nie mam nic przeciwko celowemu użyciu edycji jako subtelnego efektu w uber technicznej muzie, gdzie i tak już zajebiście precyzyjny gitarnik chce przeistoczyć się w maszynę do napierdalania matematycznych zagrywek. Ale wymaganie, żeby robić każdą muzę na jedną modłę... Totalnie nie rozumiem podejścia Lothara. To tak jakby kazać wioślarzowi używać do każdego sola waha zamiast delaya, bo taki jest teraz standard grania i brak tego efektu psuje odbiór muzyki...

Baj de łej: wiem, że djentowym standardem jest edycja do bólu. Ale Materii nie traktuję w tej kategorii. Grajo szeroko pojęty metal, bawiąc się różnymi wpływami i naleciałościami. A, że od czasu do czasu se pobździągają to zaraz trza z tego robić sterylną suchą piździawę?



Vicol - nie wiem czego nie rozumiesz w moim podejsciu. Ja nie wymagam by kapela edytowała to co gra, tylko żeby nagrało materiał równo do metronomu. Do tego nie trzeba używać edycji. No i przydałoby mniej niechlujne granie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
3172 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2010, 16:45:40
wysłana przez domas
14 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2012, 11:04:16
wysłana przez commelina
5 Odpowiedzi
2977 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2013, 22:30:02
wysłana przez OfensywnyRondel
18 Odpowiedzi
3163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2014, 14:34:24
wysłana przez Amal_68
25 Odpowiedzi
3731 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2015, 17:42:20
wysłana przez SWK.LethalInjection