Autor Wątek: strictly s7  (Przeczytany 13337 razy)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #25 16 Lut, 2013, 20:55:28 »
Nie uległbym szantażowi.

Ani Keith ani Ola Englund nie zamówili u mnie po dwie gitary, więc sytuacja czysto hipotetyczna. Do tej pory miałem jedną reklamację. Mieliśmy jednego zawodnika, któremu:
- trzeszczały potencjometry
- gniazdo było luźne
- podstrunnica pękała
- podstrunnica skręcała się

No i wiecie co zrobiłem? Zaproponowałem gościowi nową gitarę, nowy gryf lub zwrot kasy. Zgodził się na zwrot kasy, gitara do mnie wróciła, patrzę i dupa - nie widzę żadnego z wyżej wymienionych problemów, gniazdo dziewiczo ciasne, potencjometry ciche, podstrunnica prosta i bez pęknięć. Tego samego dnia po wyczyszczeniu gitary wysłałem ją do Belgii do Guitar Candy gdzie akurat był w gościach Fred Brum. Na event, gdzie przewinęło się kilkudziesięciu Belgów z euro w kieszeni, do sklepu, który był moim najlepszym klientem. Wszyscy byli zajarani, a Fred kupił tę gitarę, jest to obecnie jego ulubiony BlacKat. Klient widząc gitarę w rękach Freda (na FB) stwierdził że zmienił zdanie i chce ją z powrotem.

Co do tej sytuacji - jakoś tak wyszło, że jestem teraz w kontakcie z Keithem i wiem nieco więcej na temat tej sytuacji niż zostało przedstawione publice. Rozumiem dlaczego tak postąpił, może nie zgadzam się z tymi metodami, ale je przyjmuję, bo miał do tego prawo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
5368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 16:45:01
wysłana przez Harbinger
23 Odpowiedzi
12900 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 22:08:32
wysłana przez Drevniak
22 Odpowiedzi
12319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2012, 20:44:55
wysłana przez Orange