Autor Wątek: Invictus guitars, czyli kto klepie gitary Wildhjaarty  (Przeczytany 49710 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
A Ty będziesz teraz w każdym momencie kiedy napiszę odmianę słowa "Chińskie" gdziekolwiek jechał i wsadzał mi do głowy swoją magiczna teorię, że zależy mi na tym, żaby się uwiarygodnić, żeby może ktoś tu coś kupił/zamówił - stary LEJĘ NA TO CIEPŁYM MOCZEM i tak bym tego nie zrobił dla nikogo z forum (sorry taka prawda) mam swoje wewnętrzne przemyślenia na ten tematu i mogę nazwać to oficjalnie KUREWSKĄ ZŁOŚLIWOŚCIĄ z mojej strony NIE BO NIE nawet jak da ktoś 5 000 zł TO NIE!!!

Komentuje tylko to co widzę i chyba każdy widzi, a mogę dodać coś od siebie bo porównuje fotki do czegoś realnego czego Ty nie widziałeś, a ja macam od dłuższego czasu ...

Men, jestem na tym forum od początku i takich postaci jak Ty kilka się tutaj przewinęło. Do ciebie nic nie mam, tylko do twojej działalności jak już. Temat nie jest o chińskich podróbach, co delikatnie zasugerowałem. Porównywać można do wszystkiego, jednak przedmiotem Twoich porównań jest towar którym handlujesz i zawsze jest przedstawiany w pozytywnym świetle. Już pomijam kwestie który były poruszane w innych tematach. To ogólnie sprawia że przestajesz być wiarygodny.

I pisząc coś, musisz być gotowy na krytykę, taki jest ten świat.

Dzisiaj się odezwałem bo miałem taką fantazję, akurat tutaj wlazłem. Do tego wkurwiły mnie zaspy od rana :) ogólnie nie chcę robić kolejnego chujowego offtopu, więc z mojej strony basta ;)

Co do samej gity, zgadzam  się z Jarkiem. To nie towar często przesądza o tym jak postrzegamy firmę, tylko to co robi firma jak coś pójdzie nie tak. W zasadzie tylko to.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 13:24:51 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
25190 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2008, 00:07:05
wysłana przez Luca
58 Odpowiedzi
38327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
0 Odpowiedzi
2485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2010, 19:26:40
wysłana przez mleko
34 Odpowiedzi
12543 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 14:02:59
wysłana przez Sikor
10 Odpowiedzi
9760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2016, 16:41:34
wysłana przez Myxu