Autor Wątek: Postanowienia noworoczne  (Przeczytany 102142 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Postanowienia noworoczne
« Odpowiedź #200 28 Gru, 2012, 16:28:52 »
Mdłe macie te postanowienia jak przejażdżka kolejką linową na Jaworzynę. Jako, że moje sprzed dwóch lat były nie lepsze, takowoż postanowuję, co następuje:

1. Po pierwsze zwiększę MASĘ.
2. Nagram własne demo oraz skończę dwa dema moich poprzednich projektów.
3. Zahipnotyzuję i uzależnię od siebie kobietę, którą kocham, wszak zarabia więcej ode mnie, a przecież nowych butów NIE POTRZEBUJE.
4. Pojadę wreszcie na jakieś wakacje. Najlepszy scenariusz: Australia. Najgorszy: Augustów. Pośredni: Austria.
5. Kupię samochód.

Pierwsze dwa w sumie proste do zrealizowania: w obu przypadkach wystarczy regularnie ćwiczyć. Trzecie banalnie proste, acz kosztowne - pierścionek zaręczynowy i po sprawie. Ostatnie dwa na odwal - gdziekolwiek, byle odpocząć w te wakacje, no i samochód byle jeździł. O takich rzeczach, jak uczelnia, peniądze, czy sprzęt nawet nie mówię, nie spędza mi to snu z powiek :)

1. I tak i nie. Zacząłem ćwiczyć regularnie i choć schudłem 5kg, to lepiej rozłożyły mi się proporcje i nie mam już takiego wybulonego brzucha, jak mój ojciec. Ale wciąż, to nie to...
2. Gówno. Za dużo siedziałem w elektronice, mixach, choć postępy z demem zrobiłem olbrzymie jak na mnie (aranżacja głównie). Realny czas wydania to pewnie wiosna/lato 2012.
3. Zdążyłem się rozejść na pół roku i zejść ponownie, także sam nie wiem. Biżuterii dalej nie ma.
4. Byłem w Zakopanym na parę dni pod koniec września :facepalm:
5. Nope. Zamiast tego rower i jestem bardzo zadowolony.

Co na przyszły rok?

1. Zwiększyć masę.
2. Wypuścić demo.
3. Przeprowadzić się do Poznania.
4. Rozkręcić domowe studio (strona, promocja, etc.).

Bez ciśnień. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dążeniu do swoich celów :)

Co roku gorzej:

1. I tak i nie. Zauważyłem przyrost mięśni, brzuch mniej więcej w tym samym miejscu. Waga też. Meh (?).
2. Nigdy.
3. Nic z tego, nie z perspektywami jakie daje mi Pomorze ;)
4. Software i hardware jaki chciałem mam, strona się robi, na promocji mi nie zależy.

Nie wiem, co mam sobie postanowić na 2013. Jeszcze się zastanowię, choć już przestają mnie interesować tak arbitralne terminy jako symbol czegokolwiek. Na pewno będą to koszulki forumowe :)