Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689737 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Keitha Merrowa ?

Ta escape to tak wygląda, debilne rozumowanie jak pierwotniaka pantofelka.
Kolo najpierw pokazuje cały proces. Potem chwali sie a to jest uznane ze podsyłamy im materiały. No tak kurwa podsyłamy na wszystkich wyraźną prośbe i ku uciesze gawiedzi. Ja pierdziele alez mnie to wkurwiło, bardziej chyba ta bezsilność i ich bezczelność i brak cywilnej odwagi by cokolwiek odpowiedzieć. Na zasadzie " masz prawo milczeć"


no ja jebie, przeciez ile ludzi wrzuca na forum foty z budowy "w trakcie" i to przeciez tyczy sie nie tylko waszych gitar wiec o co chodzi?? Boli ich, ze robicie sie popularni a do tego klienci sa zadowoleni?? nie no tak byc nie moze!

Hańba! nech od dzes wszesce co zamowio od was gitare kiszą ją doma, a naj fejn w szafie i niech bueże mój bueże, mariczni józku nie grajo na niej co by kto nie wezdrzył, że tako gitare majo (wybaczcie mój łamany ćwierć kaszubski, słów zabrakło:P a pasowało mi na retoryke glosem kaszubskiej babci )
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||