Autor Wątek: Gitarzysta Acid Drinkers nie żyje  (Przeczytany 9965 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
http://allegro.pl/item490430439_engl_straight_100w_legendarny_wzmacniacz.html -> Czy nie wydaje Wam się niesmaczne używanie nazwiska zmarłej chwilę temu osoby do promowania swojej aukcji? Może się czepiam, może jestem przewrażliwiony, ale wrzucenie tej aukcji, z takim opisem jaki tam widzimy, zaraz po śmierci gitarzysty Acidów wydaje mi się próbą swego rodzaju żerowania na tym wydarzeniu. Sprzedającego nie znam, nic o nim nie wiem i na pewno nie jest moim celem złe, bądź złośliwe wypowiadanie się o nim, po prostu nie wierzę w zbiegi okoliczności.

Ni hooya. Znam zioma i złego słowa nie powiem. Aukcja była wystawiona wcześniej nim dotarła do nas wiadomość o śmierci ( dom?n może spokojnie potwierdzić) i kiepskie jest doszukiwanie się sensacji itd. Przykro mi, bo to wielki fan i entuazjasta None i wszelkiej twórczości Olassa... :/
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.