Autor Wątek: Wpadłem w schemat ... grać nie umim - czyżbym miał kończyć z graniem ?  (Przeczytany 15493 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Pronounce...dzięki za arty... dużo z nich się naumiałem ;)

Wracają do tematu... przeszło - jakoś nagle to przyszło - 2 dni nie słuchałem w ogóle muzyki i gdzieś zasłyszałem Rose of Sharyn.
Wtedy mnie olśniło - robiłem jeden głupi błąd - wszystko co grałem to niby moja improwizacja... ale improwizowałem jednym schematem - jakąś pseudo pentatoniką...ściąg nąłem sobie taby do rose of sharyn i tak pół na pół...troche rozkminiałem ze słuchu, troche z tabów. zacząłem się z tym bawić i ... wyszło szydło z wora ;P technika u mnie leży ale nie w tym rzecz... pare swoich patentów zacząłem w to wciskać, bawić się tymi tabami... i - zajebista sprawa mi się w głowie świszczy :)

Dzięki za wsparcie chłopaki ! przydało się :)

Czego się nauczyłem - ano tego że o wiele więcej się nauczę chociażby z głupich tabów bo zapamiętam pare patentów i mogę po nich jechać ;) <a jeszcze więcej ze słuchu tyle że to bardziej czasochłonne a mam go jak na lekarstwo>
W przyszłym tygodniu będzie ten tiny terror <bo Panowie z pewnego sklepu muzycznego we Wro nawalili mimo że zajebisty rabat dla mnie mają>, pokręce nim i heja !
« Ostatnia zmiana: 18 Paź, 2012, 18:20:57 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
11492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2012, 20:39:28
wysłana przez kedzior
64 Odpowiedzi
20376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2011, 10:16:46
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
2211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2013, 20:39:54
wysłana przez majkelk
6 Odpowiedzi
1886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2014, 18:19:08
wysłana przez Yanecki
16 Odpowiedzi
6490 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2019, 18:14:08
wysłana przez Tarrant