Autor Wątek: Kontrola prędkości na drogach - bramki (?)  (Przeczytany 5928 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Postawienie bramek jest tańsze ;) Wpierw trzeba mieć kasę na zrobienie porządnych dróg (tak, mam świadomość tego, jak u nas magicznie kasa jest przepierdalana chuj wie na co, że na nic później nie starcza, a nawet jak starczy, to miesiąc po oddaniu do publicznego użytku nadaje się do renowacji i tutaj przyznaję rację, jest powód do wkurwa i psioczenia).

I w sumie mój post dotyczył raczej poruszania się po mieście i wsiach leżących na trasie, gdy zdarzało mi się mieć nawet pasażerów, którzy dziwili mi się (a wręcz krytykowali), gdy zwalniałem w nich do przepisowej prędkości.

BTW, pewna powszechna rzecz, której nie rozumiem... ludzie zapierdalający na drogach nocą (najlepiej z włączonymi długimi w środku miasta mając budynki i zakręty na kilka metrów przed sobą, żeby oślepić i rozbić każdego, w kogo promień światła trafi), gdy jest o wiele bardziej ograniczona widoczność i pozorny spokój na drogach jest zajebistym zdrajcą, gdy na jezdnię w ciemniejszym zakątku niespodziewanie wyjdzie ktoś ubrany na czarno, czy też jakiś zwierz...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: