Autor Wątek: 5150,Mesa DR, BASH SD, Bugera 6262,Hellstone Prodigy [Reamp Test]  (Przeczytany 7905 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Ręce trochę opadają - poważnie !. Komu jak komu ale mi zarzucać brak chęci dzielenia się wiedzą jest lekko mówiąc nie na miejscu, wszystko co do tej pory wrzucałem nie tylko u siebie ale również i tutaj było oglądane komentowane. Raptem jeden temat i jest wielki dym tylko nie wiem o co ?. Czy to pierwszy raz pojawił się na forum link do innego miejsca w sieci czy nawet innego Forum chociażby UM gdzie aby skorzystać z multitracków czy podyskutować na dany temat trzeba mieć założone konto ?. Co się z Wami dzieje ludzie ???, Jakoś wiele osób przebrnęło mozolny proces rejestracji i nie robiło wielkiej zadymy, w sumie liczyłem się z tym że tak się skończy no ale cóż zaryzykowałem. Forum którego jestem właścicielem www.brickwall.pl jest nieco inaczej ukierunkowane i skupia się na innych zagadnieniach niż SS, jest mi wygodniej tam pisać tam edytować mam tam player audio i większe możliwości kontroli nad tematami - zresztą nie będę się tłumaczył bo nie widzę ku temu powodu. Przecież nic na siłę zostawiłem informację podałem link jak ktoś chce skorzysta, jak nie trudno - jak ma kolegę na SS który sie przełamał i założył u mnie konto albo skorzystał z logowania przez FB niech mu ściągnie te próbki i wyśle - robicie aferę nie wiem z czego,

Ciekaw jestem czy jakbym dał link do jakiegoś forum nawet zagranicznego gdzie koleś zrobił podobne zestawienie ale żeby zobaczyć trzeba się u niego zalogować to byłby taki dym jak teraz ? Tak wiem koleś by nawet nie wpadł na pomysł żeby te testy były dostępne po zalogowaniu.

Cytuj
Nie chcesz się dzielić - to spadaj !!!
:facepalm:

Jako że racja zazwyczaj leży po środku - to tak przyznaje, chciałbym aby u mnie na forum które jest inne od SS i innych for, pojawiło się paru fajnych kolesi z którymi czasami można sensownie podyskutować na tematy związane z realizacją dźwięku, prawda jest że wyjebałem kasę na utrzymanie serwera i domenę, prawdą jest że kupiłem silnik forum Xenforo na którym działa brickwall.pl i chciałbym jako że to moje 2 dziecko po 1 w realu coś się działo. Jeżeli to naprawdę taki problem to sorry...

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound
21 Odpowiedzi
10287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2012, 23:17:46
wysłana przez sinquestsound
8 Odpowiedzi
6794 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2014, 13:07:00
wysłana przez Zomballo
16 Odpowiedzi
9662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2013, 22:55:43
wysłana przez bloodrafko
8 Odpowiedzi
3462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot