Autor Wątek: Skervesen "Raptor"  (Przeczytany 338734 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Skervesen "Raptor"
« Odpowiedź #75 08 Sie, 2012, 21:50:26 »
Przyznam sie ze nie wiem, ale generalnie coś z zielonymi jest słebiej.

Edyta: Ośrodek badawczo roswojowy naszej firmy oświadczył, ze może sie da. Tym czasem dali rade na Elm burl co mię się wydawało niemożliwe ;)

( Obraz usunięty.)
Wygląda smacznie. Gdyby dodać trochę żółtego to dopiero będzie jad.
Zastanawiam się czego dokładnie Dylan tutaj użył, bo wyszło zajebiście.
Spoiler

ale ma tempo, przez ponad miesiąc tylko inlaya i progi zrobił :O
Jazz, Lounge, Downtempo

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Skervesen "Medusa"

Zaczęty przez commelina « 1 2 3 » Custom shop

63 Odpowiedzi
96828 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2012, 12:03:17
wysłana przez bandit112
72 Odpowiedzi
60727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2012, 19:29:06
wysłana przez 7th
87 Odpowiedzi
90179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2013, 22:59:57
wysłana przez admaxo
42 Odpowiedzi
82299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
7 Odpowiedzi
13790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2023, 21:30:03
wysłana przez 2BeFree