Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 3019200 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 9 082
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #4075 02 Sie, 2012, 11:36:51 »
Prowadzi jak wariatka.
Paczki z głów!