Autor Wątek: STRATEGIA MARKETINGOWA GIBSONA... podnoszenie cen i cięcia przy pocałunku w dupę  (Przeczytany 38348 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Hejterzy, nie zapomniajcie o wykonaniu tych gitar w sensie manualnym. Może i zaczynają robić je z gówna, ale już to robili w swojej długoletniej historii (era Norlina). A jak weźmiesz najpodlejszego Gibla w ręce w sklepie, to żaden najwyższy Cort ani inny koreańsko-chiński twór nie ma takiego ładnego fretworku i innych dupereli strice dla wygody gracza.

Wnoszę to po tym, jak macałem Gibsona SG Special Mirror, który kosztował 1800zł nowy, był Mejd in USEj, chyba nawet miał kejs, a fabrycznie był ustawiony tak, że nie było pytań. No, ale to było gdzieś z cztery lata temu, więc jestem nie na bieżąco...

Wręcz przeciwnie powiedział bym. W przypadkach z którymi ja się spotykałem - to co mnie w Gibach interesowało to właśnie dobry materiał z którego robili gitary. I to był największy plus Gibonów, wykonanie często takie se (a ten bulszit że babcia struga nożem binding nigdy do mnie nie trafiał skoro jest krzywo), bo znaleźć nieskazitelnego Giba Lp nie jest wcale tak łatwo. Tak wiem że trudny lakier/konstrukcja itd itp, ale japończycy czy inne firmy jak PRS pokazują że się da zrobić gitarę tak że będzie nieskazitelna.

To co robią teraz to jest dla mnie chujnia z patatajnią. W moim przypadku nie liczy się magia marki, tylko dobre i atrakcyjne instrumenty. Dlatego fajny Gibon, to stary Gibon. jeżeli będzie dobrze gadał, to jestem w stanie wybaczyć małe niedociągnięcia - które i tak wkurwiają w gicie za tyle kasy.

Nawet teraz mam gitę w której choćbym chciał, to nie mam się do czego przyjebać.

Da się?

jak najbardziej.

Co do tanich Gibów, to zależy może jaka partia, bo Koreańskie instrumenty potrafią być pod każdym względem lepsze i to dużo.
« Ostatnia zmiana: 13 Lip, 2012, 11:03:46 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
8748 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2008, 11:24:05
wysłana przez Br-Owca
71 Odpowiedzi
38551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2010, 15:36:18
wysłana przez Wybielacz666
5 Odpowiedzi
2122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2010, 22:24:32
wysłana przez Leon
0 Odpowiedzi
2017 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2011, 10:07:52
wysłana przez p0ison
40 Odpowiedzi
6399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2016, 08:09:39
wysłana przez Zomballo