Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1760469 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3650 26 Cze, 2012, 20:42:10 »
Mnie w życiu cieszy napierdalante dobre. Na koncercie, albo w domku, jak można sobie jak człowiek ponapierdalać... W moim życiu napierdalante jest bardzo ważne i generalnie staram się czerpać, z tego energię życiową, żeby móc dalej dobrze w świecie funkcjonować. Są ludzie, którzy czerpią energię z drzew, innych ludzi, z wody, z pozytywnego myślenia - różni są ludzie i to jest w tym piękne... A to, że mogę zobaczyć w tym coś pięknego jest efektem wyżej wspomnianego napierdalante, które pozwala mi takie rzeczy obejrzeć ;) Polecam każdemu, ale mogę się założyć, że każdy to zna i ceni ;)

- Wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że dobrze, albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które, by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość... Wielu ludzi pyta mnie o to samo: "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?" A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro, kto wie - dlaczego by nie - oddam się pracy społecznej i będę ot - choćby - sadzić...doć marchew...

Otis (Asterix i Obelix : Misja Kleopatra)

Już myślałem, że to sylkis...  :(
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/