Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1762007 razy)

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3325 04 Cze, 2012, 19:14:28 »
pitolicie o tych Ursynaliach, jakby było o czym... Slayer supportem Limp Bizkit - taki mieliście festiwal  :facepalm: Tymczasem w Jaworznie był organizowany pierwszy Open Air w Polsce z prawdziwego zdarzenia!  :headbang: Zajebiście cieszą mnie sztuki jakie dali: Megadeth, Kreator (najlepszy!!!), Soulfly i Hate! Megadeth - zagrali przyzwoicie, bo trochę za krótko, propsy za Trust jako otwieracz, propsy dla ochroniarza, który mi podał 2 setlisty Deth, propsy dla technicznego, który mi dał kostkę Mustaine'a, propsy dla Ellefsona, który poklepał się pieścią po piersi jak zobaczył mnie z flagą i propsy dla ziomków z którymi bawiłem się machając flagą Megadeth! Cieszy mnie zaliczony crowd z flagą z Megadeth x2, cieszy mnie crowd surfing na Mirror Mirror i cieszy mnie crowd surfing na Alma Mater  :headbang: Cieszy mnie circle pit na Kreatorze i cały gig Kreatora, który w porównaniu do poprzednich był genialny! Odrobina pirotechniki, świetna scenografia i lizanie dupy publiczności! Cieszą mnie kawałki Sepultury, które zagrało Soulfly. Cieszy mnie zajebiście klimatyczny występ Hate na małej scenie w nocy! Świetny klimat + pięknie nagłośniona sztuka = zajebiście wygodnie mi się przy tym headbanging robiło ;) Cieszy mnie kostka złapana od Death Angel. Cieszy mnie kostka złapana od Dina Cazaresa z FF. Cieszą mnie ludzie, których poznałem i miałem okazję pogadać. Cieszy mnie spotkanie z Alestorm i Yankielem. I najbardziej cieszy mnie: FOTKA Z WOKALISTĄ KREATORA, MILANDEM PETROZZĄ! HAHAHAHAHA! tak! podczas, gdy Soulfly zaczynało, złapaliśmy przy bocznym wejściu na bekstejdż Petrozze! 2 fotki + niestety niewidoczny autograf + żółwik! Pięknie było na Metalfeście, prawie bez deszczu! Podsumowując mój łup: kostka Megadeth, kostka Fear Factory, kostka Death Angel, 2x setlista Megadeth, fotka z Petrozzą, autograf Petrozzy  :onan:

NO WŁAŚNIE! kto nie był na metalfeście, przegrał życie, panowie. Powiedzcie jeszcze, ze na Ursynaliach fajnie było  ;D nie, przecież progresywno było, bo przecież Mastodon był, noi Gojira!!!! hah 8) zapraszam do Jaworzna za rok!
Spoiler


« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2012, 19:19:58 wysłana przez coreNH »