Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312519 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja wreszcie (WRESZCIE!) skończyłem odyseję pt. koła do 306 ;D

I oczywiście wszystko poszło jak zwykle "inaczej" - jak już pisałem, zarezerwowane 185/55 (lub 185/60) poszły się walić, więc stwierdziłem że znajdę inne. A tu dupa - albo szroty, albo cena z kosmosu (używka za 75% ceny nówki, wtf?), albo nie wiadomo kiedy będą. W końcu po odwiedzeniu n-tego oponiarza wynalazłem u ostatniego, którego nie brałem na początku pod uwagę w ogóle, bardzo fajny set, z prawie nieruszanym bieżnikiem (ca. 7mm, sam mierzyłem), nowe (DOT XX10), na oko widać że prawie nie jeżdżone, tylko... 195/50/15 :P Tak akurat do silnika 1,4 75KM :P Ale jak wytargowałem odpowiednią cenę (sensowne 14ki jest ciężko za to kupić w tej chwili) to teraz Moja :love: na nich szaleje. Aż za dobrze się drogi trzymają - ale w końcu trafiły mi się takie z indeksem V. Nawet do tylu mi licznik nie sięga ;D

Foto wrzucę wreszcie jak usunę ślady po zimie (ocynk ocynkiem, ale to nie nierdzewka jednak), odnowię plastiki, wypucuję całość, itedeitepe.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2012, 19:07:09 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.