Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 553328 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1275 22 Mar, 2012, 08:19:58 »
W sumie można to równie dobrze dać do "filmików" ale podrzucę tu:

Top 15 horrorów wszechczasów

Chyba 15 facepalmów wszechczasów. ResidentEvil horrorem. Underworld horrorem. Kurde muszę wreszcie zrobić własne zestawienie "15 top filmów które miały być straszne a wyszły idiotyczne" ;D

A bardziej w temacie:



Jakikolwiek sens w tym filmie kończy się gdzieś w momencie dobicia statku do wyspy. Potem mamy komputerową szmirę, wyjących czarnuchów i ogólny chaos. W sumie nie wiem dla kogo to jest - dla starszych zdecydowanie za durne, dla młodszych chyba zbyt straszne (nie wiem jak to ująć, patrz np. mocno niesmaczna scena śmierci kucharza okrętowego granego przez Serkisa). I trwa tak z godzinę za długo. W sumie prawie 3 godziny wyjęte bezpowrotnie z życiorysu.

Chociaż jakbym się zastanowił, to WSZYSTKIE filmy, czy to poważne dokumenty, czy komedie, czy przygodowe, z udziałem małpiszonów, są dla mnie idiotyczne. Dlatego pokazuję im

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.