Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 255036 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
no o to  co piszesz na końcu mi chodziło, wiem że nie wolno generalizować. Ja wcale nie napisałem że jest zdrowa a jedynie przyrównałem do innej używki która jest legalna i sieje spustoszenie a jednak za jej posiadanie nie wyciągane sa żadne konsekwencje(18+)
 Ale zboczyliśmy z tematu bo tutaj chodzi o to że pokolenie naszych rodziców jest "upośledzone" w tym temacie i odizolowane od świata w którym żyje młodzież. W tv padają słowa które powoduja u nich lęk, strach, negatywne emocje a nie takie które wyjaśniałyby co to jest, skąd to jest, jak to jest. To tak jak pokazać pracownikowi, frezarkę dolno-wrzecionową obciąć sobie na niej palca, dać deskę i kazać mu robić. Trochę z dupy podejście. takie jest moje zdanie. A jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest dać im blanta i kazać palić, włączyć Terror Talk "zion train" i dać chipsy ;) inaczej nie da rady

"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "