Autor Wątek: Co sądzicie o rynku muzycznym w Polszczy?  (Przeczytany 21662 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Co do kupowania płyt. Średnia krajowa w polsce pozwala na zapłatę rachunków i kupowanie oryginalnych czipsów czy pepsi :) Na dysku mam ponad 5k piosenek. Liczmy, że płyta CD kosztująca załóżmy 30zł ma ok. 18 piosenek (+/- 4, zależy jakiej są długości). Policz sobie ile kafli trzeba by było na muzykę samą wyjebać :) Do tego zmieniać tyle płyt nawet mając zmieniarkę mieszczącą 10 albumów...

Co do kupowania przez net np. FLACów to się nie orientuje, bo nie miałem z tym styczności. Ale dla statystycznego polaka lepiej wejść na itunes, zapłacić i pobrać, czy wejść na torrenty i pobrać? :)
Jakby tak było to ani ja, ani różni moi koledzy nie sprzedawali by płyt na koncertach. A jednak one schodzą i to całkiem ładnie. Więc to nie jest do końca prawdą. Fakt, mam trochę lewej muzy na kompie. Ale mam też ponad 500 cdeków z oryginałami, tyle, że naprawdę rzadziej je kupuję. A co do argumentu wymiany płyt - no kurwa, proszę Cię...