Autor Wątek: Co sądzicie o rynku muzycznym w Polszczy?  (Przeczytany 21638 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A powiedzcie mi chłopaki , jak zapatrujecie sie na kwestię "Wspierania się na wzajem przez kapele"? Czy to trochę nie jest tak, że niby scena powinna sie wspierac , zespoły polecać i promować się na wzajem , a tak na prawdę każdy sobie ch.ja skrobie?

Pociągłeś pan za bardzo cienkom strunę.

Jak w całym swoim życiu grałem i koncertowalem chyba w 14 kapelach, to pozwólcie, iż skromnie stwierdzę, że wychodzi szydło z worka. Rzeczywistość jest taka, że im lepiej się kapeli powodzi, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie srać wyżej niż ma dupę. Sława uderza do głowy jak gazowany Tymbark mieszany z Leśnym Dzbanem i większość takich kapel nawet palcem nie ruszy, by pomóc innej kapeli. :)

Ale na szczęście są też dobrzy ludzie, którzy przede wszystkim lubią muzykę i z takimi aż miło się współpracuje. Szczytem koleżeństwa jest, jeśli nawet pomogą wam poskładać sprzęt ze sceny (nie kradnąc przy tym niczego). Z takimi zespołami trasy koncertowe czy nawet pojedyńcze koncerty są czystą przyjemnością.

Wniosek: jeśli jeden rabin mówi "tak", a drugi mówi "nie" -  to znaczy, że "tak albo nie". :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .